نمایش اخبار نمایش اخبار

مدیر عامل در نشست ویدیو کنفرانس

صندوق پس انداز مسکن یکم محصول منحصر به فرد بانک است

با حضور مدیر عامل، اعضای هیات مدیره و مدیران امور نشستی از طریق ویدیو کنفرانس به منظور تشریح طرح صندوق پس‌انداز مسکن یکم برگزار شد.
به گزارش خبرنگار ما، دکتر محمد هاشم بت‌شکن مدیر عامل بانک در این نشست گفت: اولین مشتری صندوق پس‌انداز مسکن یکم کارکنان بانک مسکن هستند نه به منزله این که کارکنان بانک سپرده‌گذاری کنند بلکه به دلیل اینکه این محصول انحصاری و منحصر به فرد بانک مسکن است، می‌تواند آینده بانک را به شکلی تضمین کند که اگر این محصول موفق شد کارکنان می‌توانند به سمت آینده بهتر گام بردارند.
دکتر بت شکن تصریح کرد: صندوق پس انداز مسکن یکم در سال های اخیر ، شاید اولین طرح بزرگی است که از طریق تسهیلات مسکن خاستگاه خروج از رکود است و به همین دلیل همه باید کمک کنیم و با تعصب و عزم راسخ این اتفاق را به یک موفقیت بزرگ برای بانک مسکن تبدیل کنیم که توانسته به اقتصاد کشور از حیث خروج از رکود در بخش مسکن کمک کند. 
مدیر عامل گفت: این مدل یک مدل کسب و کار بانکی است و به دلیل این که این بازار یک بازار رقابتی است و به نوعی جذب منابع ارزان قیمت سخت است، این شرایط فراهم شده تا ما بتوانیم منابع ارزان قیمت را جذب کنیم.
دکتر بت‌شکن با بیان اینکه با وجهه خوبی که بانک مسکن دارد و اضافه برداشت از بانک مرکزی نداشته، اگر نتوانیم موفق عمل کنیم بانک دچار آسیب خواهد شد، تصریح کرد: این کار می‌تواند بستری را فراهم کند برای این که بتوانیم از دولت و بانک مرکزی امتیاز بگیریم و مهم‌ترین آن افزایش سرمایه و گسترش شعب است و در عین حال یک کار خیرخواهانه و درستی را برای آحاد مردم انجام داده‌ایم.
وی افزود: در حال حاضر با مازاد منابع رو به رو هستیم که خیلی خوب از آن استفاده می‌کنیم. نباید بگذاریم وجهه خوب بانک مسکن نزد بانک مرکزی دچار آسیب شود. از راه درست می‌توانیم سپرده‌هایی که جمع کرده‌ایم را صیانت کرده و به اهداف موردنظر برسیم.
مدیر عامل ادامه داد: مطمین باشید کارکنان ستاد در حوزه امور شعب هر روز بازار را رصد می‌کنند، همچنین هر روز ما نرخ‌ها و رقبا را چک می‌کنیم و اگر ببینیم دچار آسیب شده و شما با خروجی منابع مواجه خواهید شد بلافاصله محصول و یا تدبیر مناسب را به شما اعلام می‌کنیم تا هم به اهداف دست یافته و هم صندوق پس‌انداز مسکن یکم را عملیاتی کنیم.
وی اظهار داشت: کارکنان بانک مسکن بازاریاب و مبلغ خوبی هستند و به طور حتم به موفقیت دست خواهند یافت.
شایان ذکر است ، در این نشست مرادی مدیر امور طرح و برنامه شرایط و ویژگی های صندوق پس انداز مسکن یکم را تشریح کرد.
آخرین بروزرسانی 1394/7/26