نمایش اخبار نمایش اخبار

مدیر عامل در سفر به کهگیلویه و بویر احمد

جذب منابع ارزان قیمت و پرداخت تسهیلات به مشتریان ارزشمند اعتباری اولویت کاری شعب است

مدیرعامل بانک در دیدار با کارکنان مدیریت شعب کهگیلویه و بویراحمد با اشاره به خدمات متنوع ، بر نقش موثر بانک در تحقق شعار سال یعنی " اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل" تاکید کرد و پرداخت تسهیلات بیشتر به مشتریان ارزشمند اعتباری در بخش مسکن را خواستار شد.
به گزارش روابط عمومی مدیریت کهگیلویه و بویراحمد، دکتر محمدهاشم بت شکن طی سفر به استان کهگیلویه و بویراحمد در نشستی با حضور مسولان مدیریت و شعب استان گفت: با توجه به ظرفیت های موجود در استان و در عین حال محرومیت موجود، سفر به این استان و بازدید از مدیریت کهگیلویه و بویراحمد در برنامه کاری من بود و همزمانی این سفر با سفر ریاست جمهوری فرصتی شد تا با مجموعه‌ی مدیران ستادی در این استان حضور پیدا کنیم.
دکتر بت شکن با قدردانی از آل وردی مدیر شعب استان به عنوان مدیری سخت‌کوش، باانگیزه، وقت‌گذار و در عین حال برنامه‌ریز یاد کرد و با خوب توصیف کردن عملکرد مدیریت در چهار ماهه ابتدای سال جاری، ابراز امیدواری کرد با همراهی و پشتیبانی کارکنان با مدیر استان، این عملکرد خوب تقویت شود و بانک مسکن استان به جایگاهی که استحقاق آن را دارد برسد.
مدیر عامل بانک با یادآوری شعار سال، یعنی اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل بیان داشت: نقش بانک مسکن در تحقق شعار سال کاملاً روشن است؛ ما به دنبال تحرک اقتصادی با ایجاد رونق بخش مسکن هستیم و در عین حال کمک به بهبود وضعیت معیشتی مردم و پشتیبانی مالی برای صاحب خانه شدن مردم از اولویت‌های ماست.
وی این سه موضوع را در واقع سه هدف اصلی بانک در سال جاری خواند و افزود: به لطف خدا و همکاری مدیران ستادی، ابزارهای متنوع و منحصر به‌فرد، محصولات مناسبی داریم و همچنین خدمات کاملی را می توانیم ارایه دهیم که در واقع اکنون سبدی از مجموعه امکاناتی که یک بانک باید داشته‌باشد را در اختیار داریم.
دکتر بت شکن اظهار داشت: خوشبختانه هوشمندی در کاهش داوطلبانه نرخ سود، امتیازاتی را برای بانک به ارمغان آورد ، به طوری‌که نتیجه کاهش داوطلبانه نرخ سود تسهیلات مسکن با سپرده قبل از اعلام شورای پول و اعتبار این شد که با وجود کاهش 3 تا 4 درصدی نرخ سود تسهیلات سایر بانک‌ها، بانک مسکن روی همان کاهش دو درصدی ماند و این نتیجه هوشمندی بانک بود.
مدیرعامل تاکید کرد: ما به دنبال این هستیم که شرایط اعطای تسهیلات را روان‌تر و ساده‌تر کنیم و به مشتریان ارزشمند بانک تسهیلات بیشتری پرداخت کنیم و عملکرد مدیریت کهگیلیویه و بویر احمد در مقایسه با مدت مشابه سال قبل نشان دهنده این موضوع است.
وی افزود: آمارها نشان می‌دهند در چهار ماهه ابتدای سال جاری در مدیریت کهگیلویه و بویراحمد رشد 179 درصدی اعطای تسهیلات مشارکت مدنی ساخت را نسبت به همین مقطع در سال 94 شاهد هستیم، همچنین در پرداخت تسهیلات خرید خانه رشد 17 درصدی را داشته ایم و این‌ها در شرایطی رقم خورد که این مدیریت کاهش خوب قیمت تمام شده پول را تجربه می‌کند.
دکتر بت شکن این آمارها را نشان‌دهنده‌ی عملکرد خوب مدیریتی مدیر شعب استان در دوره کوتاه حضور در استان دانست و گفت: امیدوارم با روندی که وجود دارد اهداف بزرگتری در مدیریت محقق شود.
وی رشد اعطای تسهیلات در سطح کل بانک را بیانگر تحرک بخش مسکن عنوان کرد و اظهار داشت: در سطح کل 91 درصد رشد در تسهیلات مشارکت مدنی ساخت رقم خورده است که از لحاظ تعداد 44 درصد رشد داشتیم. همچنین در این مقطع 65 درصد رشد از لحاظ مبلغ و 12 درصد رشد در تعداد واحد تسهیلات خرید را شاهد بودیم.
مدیرعامل بانک همچنین بیان داشت: این آمار یک خط کش خوب هست که نشان می‌دهد در بخش مسکن اتفاقات خوبی در حال وقوع می باشد و اعلام معاون اول رییس جمهور یا وزیر راه و شهرسازی در خصوص تحول در بخش مسکن به اتکای آمار ما می‌باشد.
وی در این زمینه افزیش آمارهای مربوط به تعداد واحدها را خواستار شد و افزود: اگر چه مبلغ تسهیلات مهم است اما پرداخت تسهیلات به تعداد واحد اهمیت بیشتری دارد و این موضوع بهتر می‌تواند تحرک در بخش مسکن را نشان دهد.
مدیر عامل بانک در بخش دیگری از سخنان خود جذب منابع با قیمت مناسب و پرداخت تسهیلات به مشتریان ارزشمند اعتباری را دو ماموریت اصلی بانک برای کارکنان عنوان کرد.
وی در این زمینه اضافه کرد: برای امسال طرح‌های جدید و برنامه‌های تازه‌ای داریم و امیدوارم در هفته آینده یکی از پروژه های شرکت سرمایه‌گذاری مسکن در تهران با حضور رییس جمهور و وزیر راه و شهرسازی کلنگ‌زنی شود .
دکتر بت شکن از کاهش دوباره نرخ سود تسهیلات مسکن خبر داد و عنوان کرد: به زودی اخباری مبنی بر کاهش دوباره نرخ سود تسهیلات مسکن منتشر خواهد شد که فکر می‌کنم خبر خوبی برای شعب باشد که با این کاهش، نرخ منابع قابل قبولی در حساب صندوق پس‌انداز مسکن جذب کنند.
وی افزایش منابع این حساب در مقطع کاهش نرخ از 13 به 11 را مصداقی برای این گفته خود دانست و عنوان کرد: با تعدیل نرخ سود شاهد دو برابر شدن افتتاح حساب مسکن یکم در کل بانک بودیم.
مدیرعامل در بخش پایانی سخنان خود به وضعیت معیشتی کارکنان اشاره کرد و بیان داشت: ما برای احقاق حقوق کارکنان بانک که بهره‌ورترین سازمان از لحاظ سازمان‌های خدمت محور بانک‌ها هستند، فروگذار نمی‌کنیم و همکاران من در هیات مدیره نیز پیگیری می‌کنند تا آنچه که حق شماست برگردد.
همچنین در این نشست مهدی آل وردی مدیر شعب استان طی سخنانی ضمن خوشآمد به مدیرعامل و مدیران ارشد بانک گزارشی از عملکرد مدیریت در چهار ماهه ابتدای سال جاری ارایه کرد. همچنین روسای شعب مرکزی یاسوج و مرکزی دوگنبدان به نمایندگی از کارکنان شعب، مشکلات شعب را بیان کردند.
در پایان این نشست فرزندان شهدا، همچنین کارکنان موفق مدیریت مورد تقدیر مدیرعامل و اعضای هیات مدیره قرار گرفتند.
در این سفر اعضای هیات مدیره، مشاور مدیرعامل در حوزه سرمایه انسانی، مدیران امور؛ اعتباری، استانها و بازاریابی، طرح و برنامه و حراست، همچنین روسای ادارات کل؛ روابط عمومی، بازرسی، حوزه مدیریت و سرپرست امور شعب استان‌ها مدیرعامل بانک را همراهی کردند.
در ادامه این سفر مدیرعامل بانک ضمن بازدید از شعب شهر یاسوج ، با همکاران و مشتریان در شعب گفت ‌و گو کرد.
همچنین اعضای هیات مدیره، مدیران امور و روسای ادارات با سفر به شهرهای مختلف استان از شعب مدیریت بازدید کردند.
آخرین بروزرسانی 1395/6/9