تازه های اخبار تازه های اخبار

رییس جدید نظام مهندسی همدان خواستار شد:

ارایه خدمات متمایز به اعضای سازمان نظام مهندسی توسط بانک مسکن

با عنایت به انتصاب جدید رییس سازمان نظام مهندسی و به منظور افزایش سطح تعاملات و ارتقای سطح همکاریها نشستی با حضور مدیران و کارشناسان دو سازمان برگزار شد.

با عنایت به انتصاب جدید رییس سازمان نظام مهندسی و به منظور افزایش سطح تعاملات و ارتقای سطح همکاریها نشستی با حضور مدیران و کارشناسان دو سازمان برگزار شد.

رسول مالمیر مدیر شعب استان همدان با تبریک انتصاب دکتر سعید یزدانی در سمت جدید و آرزوی موفقیت برای ایشان، به زمینه های کاری مشترک بین دو سازمان اشاره کرد و گفت:امیدوارم با آغاز به کار تیم جدید مدیریتی سازمان در آینده ای نزدیک شاهد رشد چشمگیر همکاریهای دوجانبه بین بانک مسکن و نظام مهندسی باشیم.از اینرو تمامی شعب از جمله شعبه جهاد به عنوان بانک عامل سازمان آماده اند،زمینه ارایه خدمات بانکی را به بهترین شکل ممکن برای  بیش از 4000 نفر عضو نظام مهندسی فراهم نماید.

مالمیر در ادامه به اقدامات خوب بانک مسکن در دو حوزه عرضه و تقاضا اشاره کرد و بیان داشت : بانک مسکن در سنوات اخیر با معرفی محصولات متنوع ،اقدامات خوبی را در راستای خروج بخش مسکن از رکود انجام داده است. لیکن برای اثر گذاری بیشتر و تداوم این حرکت نیازمند حمایت همه دستگاهها و سازمانهای مرتبط با بخش مسکن می باشیم ،مالمیر ادامه داد: ما قدردان سازمان نظام مهندسی هستیم که بانک مسکن را بعنوان بانک عامل خود انتخاب نموده است. ضمن اینکه انتظار داریم سطح مراودات مالی و میزان تمرکز منابع سازمان نزد بانک ارتقای یابد.

دکتر سعید یزدانی رییس سازمان نظام مهندسی استان همدان هم با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست از حسن خلق کارکنان بانک مسکن بویژه رییس و پرسنل شعبه قدردانی کرد و گفت: تلاشهای بانک مسکن در ایجاد رونق در بخش مسکن و پرداخت تسهیلات متنوع در این حوزه قابل تقدیر است و ما امیدواریم بانک مسکن با ارایه خدمات متمایز به اعضای سازمان نسبت به وفادار سازی ایشان و تمرکز بخش اعظم منابع مهندسان و کارکنان سازمان نزد بانک مسکن اقدام نماید .ما نیز در هیات مدیره سازمان با حمایت همه جانبه از بانک مسکن، همه توان خود را برای هدایت مرتبطین بخش مسکن برای برقراری ارتباط مالی با بانک مسکن به کار خواهیم بست. 

گفتنی است در این دیدار مجید کشاورزنژاد معاون اجرایی مدیریت ،مصطفی اسکافی رییس شعبه جهاد،مهدی نوری اظهر کارشناس بازاریابی و محمدرضا محمدزاده کارشناس روابط عمومی، مدیر شعب استان همدان را همراهی می کردند.   

آخرین بروزرسانی 1397/9/11