تازه های اخبار تازه های اخبار

در مدیریت شعب استان همدان صورت گرفت:

تجلیل از بازاریابان برتر استان در نیمه اول سالجاری

همزمان با سالروز تاسیس بانک مسکن، با برگزاری مراسم با شکوهی از بازاریابان برتر استان همدان در نیمه اول سالجاری تجلیل شد.

همزمان با سالروز تاسیس بانک مسکن، با برگزاری مراسم با شکوهی از بازاریابان برتر استان همدان در نیمه اول سالجاری تجلیل شد.

رسول مالمیر مدیر شعب استان با اعلام این خبر گفت: با توجه به ابلاغ طرح انتخاب بازاریاب برتر توسط اداره کل محترم بازاریابی بر اساس شاخصهای اعلام شده و بررسی هایی که از آمار و ارقام شعب بعمل آمد،تعدادی از همکاران بعنوان بازاریاب برتر انتخاب و به تهران معرفی شدند.

وی ادامه داد از اینرو با موافقت مرکز، سه تن از روسای موفق شعب برتر استان در جذب منابع برگزیده شدند که عبارت بودند از منوچهر مهاجر ،عبدالحمید مقصودی و حمید کریمی نوید که به ترتیب سکاندار شعب استادان ،شهید دیباج و شهدای همدان می باشند.  

مدیر شعب استان طی سخنانی از همکاران خواست با تلاش مضاعف و استفاده بهینه از ابزارهای موجود، تمرکز ویژهای را برای تحقق اهداف تعیین شده در مدت باقیمانده از سال در دستور کار قرار دهند.

در پایان این همایش ضمن تجلیل از بازاریابان برگزیده ،لوح تقدیر و هدیه ای نیز توسط مدیر شعب استان به رسم یادبود به ناصر نیازی همکار فعال در حوزه فرهنگی و برنامه قرآنی و همچنین لوح تقدیر و هدیه ای به غلامعلی پیله وریان رییس کانون بازنشستگان بانک مسکن استان همدان به پاس همکاری ایشان با مدیریت شعب استان همدان و اطلاع رسانی شایسته به همکاران بازنشسته؛ اهدای گردید.  

آخرین بروزرسانی 1397/11/16