تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر کل خبرگزاری جمهوری اسلامی ایران در دیدار با مدیر شعب استان همدان عنوان کرد:

تلاش کارکنان بانک مسکن در کمک به هموطنان برای تامین سرپناه ستودنی است.

رسول مالمیر مدیر شعب استان همدان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ضمن بازدید از خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی ایران(ایرنا) عملکرد بانک مسکن را تشریح کرد.

رسول مالمیر مدیر شعب استان همدان همزمان با چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی ضمن بازدید از خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی ایران(ایرنا) عملکرد بانک مسکن را تشریح کرد.

مالمیر در گفتگو با مدیر کل ایرنای مرکز همدان با تبریک جشن چهل سالگی انقلاب به خدمات ارزنده بانک مسکن در تامین مالی پروژه های مسکونی مختلف در سراسر کشور بویژه در همدان اشاره کرد و گفت : پس از پیروزی  شکوهمند انقلاب اسلامی، بانک مسکن در ادامه رسالت خود و با رعایت عقود اسلامی همواره تلاش نموده که با نظارت عالیه تسهیلات در محلی هزینه شود که مورد درخواست مشتری بوده است. از اینرو برای تسهیلات مشارکت حداقل چهار بار توسط ارزیابان خبره از محل مورد مشارکت بازدید بعمل می آید و در بخش خرید نیز چک تسهیلات طی یک فرآیند سازمان یافته همزمان با نتقال سند در دفتر اسناد رسمی به فروشنده تحویل داده می شود.

خوشبختانه بانک مسکن با توجه به تخصصی که در حوزه مسکن داشته و دارد از خلق پول که نهایتا سفته بازی را به همراه خواهد داشت جلوگیری نموده است.

وی احیای بافت فرسوده در منطقه جولان،مجتمع مسکونی 600 واحدی سعیدیه ،برج اداری – تجاری پاستور ، مجتمع مسکونی امام خمینی (ره) شهرک مدنی مجتمع مسکونی 712 واحدی غدیر و .... را به عنوان پروژه های برشمرد که مستقیما توسط شرکت سرمایه گذاری مسکن از شرکتهای زیرمجموعه بانک مسکن و یا از محل پرداخت تسهیلات مشارکت بانک مسکن در بعد از پیروزی انقلاب اسلامی در استان همدان احداث گردیده است.

مدیر شعب استان همدان در ادامه به تشریح دو طرح بخشودگی سود و جرایم بانک مسکن پرداخت و گفت : با دو طرح چاووش و تبصره 35 قانون بودجه فرصت بسیار مناسبی فراهم گردیده تا تسهیلات گیرندگانی که دارای اقساط معوق می باشند با مراجعه به شعب نسبت به پرداخت بدهی و برخورداری از مزایای این دو طرح منتفع گردند.

مالمیر با اشاره به رسالت اصلی بانک مسکن گفت : پرداخت قریب به 11 هزار میلیارد ریال تسهیلات برای حدود 59.600 واحد مسکن مهر شهری و روستای را یکی دیگر از اقدامات ارزشمند بانک مسکن در بعد از انقلاب اسلامی در استان همدان عنوان کرد و بیان داشت اکثر مخاطبین بانک مسکن طیف با درآمد متوسط جامعه می باشد و همین باعث شده که بانک مسکن مردمی ترین بانک کشور باشد و چون وظیفه داریم که مردم را در برطرف نمودن اصلی ترین دغدغه شان یاری نماییم لذا تمام توان و تخصص خود را به کار گرفته ایم تا با خودداری از ورود به رقابت های ناسالم بانکی و پرریسک همچون پرداخت سود نامتعارف و .... ضمن رعایت اصل امانتداری سرمایه سپرده گذاران را در محلی هزینه نماییم که از بازگشت آن اطمینان خاطر داریم.

زارع مدیر کل خبرگزاری رسمی جمهوری اسلامی ایران (ایرنا) مرکز همدان نیز با ابراز خرسندی از بازدی رسول مالمیر از این خبرگزاری با تقدیر از تلاش شبانه روزی کارکنان بانک مسکن در کمک به تامین سرپناه به هموطنان، این امر را ارزشمند توصیف نموده و برای همه خدمتگزاران به مردم فهیم و قدرشناس ایران اسلامی آرزوی موفقیت نمود.

آخرین بروزرسانی 1398/1/31