تازه های اخبار تازه های اخبار

مشتری خاص شعبه بهار همدان عنوان کرد:

صداقت، ویژگی بارز کارکنان بانک مسکن

نظر به نقش استراتژیک مشتریان در ادامه حیات و موفقیت بانک بویژه مشتریان خاص، مدیر شعب استان همدان با حضور در دفتر کار مشتریان خاص و وفادار شعبه بهار از وی تجلیل کرد.

نظر به نقش استراتژیک مشتریان در ادامه حیات و موفقیت بانک بویژه مشتریان خاص، مدیر شعب استان همدان با حضور در دفتر کار  مشتریان خاص و وفادار شعبه بهار از وی تجلیل کرد.

رسول مالمیر مدیر شعب استان همدان در این مراسم با قدردانی از اعتماد و همراهی مشتریان بالاخص مشتری خاص شعبه بهار که علی رغم تبلیغات فراوان رقبا برای پرداخت سود بیشتر، همچنان به بانک مسکن وفادار هستند، نقش ایشان را بسیار حیاتی توصیف کرد وگفت: باتوجه به رقابت حاکم بر بازار حرکت پرشتاب بسوی وفادار سازی مشتریان و بهره گیری از روش بازاریابی رابطه مند اجتناب ناپذیر است.

مشتری خاص شعبه بهار که از صادر کنندگان برتر محصولات کشاورزیست نیز، با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست و تشکر از مدیر شعب استان گفت: بسیار خشنودم که با بانک مسکن همکاری می نمایم و از ارایه خدمات توسط شعبه بویژه منش فوق العاده رییس شعبه بهار قدردانی میکنم.

وی همچنین صداقت و درستکاری کارکنان بانک مسکن را از ویژگی بارز آنان برشمرد و بیان داشت شرط اصلی موفقیت در هر کسب و کاری رو راست بودن با مشتری و سلامت کاریست.

لازم بذکر است مدیر شعب استان را در این نشست پرویز واحدی شعاع رییس سابق شعبه بهار و فعلی آزادی،جمال فتح الهی رییس شعبه بهار،مهدی نوری اظهرکارشناس بازاریابی و محمدرضا محمدزاده کارشناس روابط عمومی همراهی کردند.

در پایان نیز هدایایی به رسم یادبود توسط مدیر شعب استان به مشتری وفادار شعبه بهار اعطا گردید.

آخرین بروزرسانی 1398/1/31