تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان همدان عنوان کرد :

تحقق صد درصدی هدف صدور ضمانتنامه

بر اساس آمار منتشره به پایان خرداد ماه سالجاری مدیریت شعب استان همدان موفق گردید 100 درصد هدف صدور ضمانتنامه خود را محقق نماید.

بر اساس آمار منتشره به پایان خرداد ماه سالجاری مدیریت شعب استان همدان موفق گردید 100 درصد هدف صدور ضمانتنامه خود را محقق نماید.

رسول مالمیر مدیر شعب استان همدان با اعلام این خبر گفت: با عنایت به تاکید اولیای ارشد بانک مبنی بر تمرکز بر فعالیتهای کارمزد محور از یک طرف و مزایای فراوان صدور ضمانتنامه برای شعب در حوزه های مختلف ،با برگزاری جلسات متعدد با همکاران مقررگردید، ضمن توجه به حرکت متوازن در تمامی سرفصلها، اهتمام ویژه ای را در خصوص بازاریابی صدور ضمانتنامه در دستور کار قرار دهند.

وی ادامه داد: در سالجاری بیش از 68 % شعب استان موفق شدند تا به امروز ضمانتنامه صادر نمایند که این تلاش فراگیر، به صدور 135 فقره ضمانتنامه به مبلغ بیش از 74.300 میلیون ریال منجر گردیده که بر اساس هدف تعیین شده برای استان توسط مرکز، 100 درصد هدف این مدیریت تا پایان خرداد ماه محقق گردیده؛ که شایسته قدردانی و تشکر است.

مدیر شعب استان ضمن تجلیل از شعب کبودرآهنگ،پیامبر تویسرکان،سعیدیه،خیام ملایر،نبوت ،17 شهریور نهاوند،شریعتی،بلوار پارک ملایر،شکریه،تختی و مهدیه اظهار داشت: این شعب با تلاش مجدانه و همت جمعی موفق شده اند بیش از 100 تا 1500 درصد هدف تعیین شده برای خرداد را محقق نمایند.وی ادامه داد: امیدواریم این روند رو به رشد با سرعت بیشتری ادامه داشته باشد و شعبی که تاکنون موفق نشده اند ضمانتنامه صادر نمایند نیز از فرصت باقیمانده تا برگزاری ارزیابی عملکرد شش ماهه از تمامی ظرفیتها برای تحقق هدف شعبه خود استفاده نمایند.

شایان ذکر است که مدیریت شعب استان همدان موفق گردید در سال 1397 قریب به صد درصد هدف خود را محقق نماید و از طرفی 34 شعبه از 35 شعبه استان در تحقق این مهم مشارکت داشتند که این سطح از فراگیری در صدور ضمانتنامه  طی سنوات اخیر برای همدان بی نظیر  بوده است.

 

آخرین بروزرسانی 1398/4/29