تازه های اخبار تازه های اخبار

در مدیریت شعب استان صورت پذیرفت:

نشست صمیمی بازنشستگان اصفهانی با مدیرهمدان

همکاران بازنشسته اصفهانی که به قصد بازدید از جاذبه های گردشگری به همدان سفر کرده بودند، با مدیر شعب استان همدان دیدار و گفتگو کردند.

همکاران بازنشسته اصفهانی که به قصد بازدید از جاذبه های گردشگری به همدان سفر کرده بودند، با مدیر شعب استان همدان دیدار و گفتگو کردند.

رسول مالمیر مدیر شعب استان همدان با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست که تداعی کننده خاطرات قدیمی بود گفت: برگزاری تورهای گردشگری توسط همکاران بازنشسته اقدام بسیار شایسته ایست که ضمن فراهم آوردن فرصتی برای گردهمایی همکاران قدیمی، موجب می شود تا روحیه نشاط و پویایی در ایشان تقویت گردد از طرفی با توجه به مشغله های گوناگون که همه آحاد جامعه کم و بیش با آن مواجه هستند ،برنامه های تفریحی می تواند در بالا بردن سطح توان همکاران برای مقابله با مشکلات موثر باشد.

مسعود رییسی، رییس کانون بازنشستگان استان اصفهان نیز به نمایندگی از طرف همکاران اصفهانی با قدردانی از میزبانی خوب مدیر و پرسنل تلاشگر استان همدان از ابوالقاسم حجتی رییس دایره تجهیز و پشتیبانی به صورت ویژه تشکر کرد و گفت: همدان شهری زیبا و دیدنی است و فصل تابستان فرصت مناسبی برای بازدید از همدان و جاذبه های فراوان گردشگری آن می باشد و از طرفی آشنایی با همکاران استان همدان و میهمان نوازی مطلوب ایشان، شیرینی این سفر را برای ما دوچندان کرد.

شایان ذکر است که در این دیدار رییس و اعضای کانون بازنشستگان همدان و مجید کشاورزنژاد معاون اجرایی مدیریت نیز در آن حضور داشتند.

آخرین بروزرسانی 1398/4/29