تازه های اخبار تازه های اخبار

همزمان با مراسم افتتاحیه دوره آموزشی ارکان رقابت پذیری و پیشبرد رونق تولید

معاون اقتصادی و منابع انسانی استانداری از بانک مسکن تقدیر کرد:

با عنایت به نامگذاری سالجاری به عنوان سال رونق تولید ،کارگاه آموزشی آشنایی با ارکان رقابت پذیری و ابزارهای بهبود آن در پیشبرد رونق تولید در استان همدان به میزبانی مدیریت شعب استان همدان و به همت اداره کل امور اقتصاد و دارایی برگزار شد.

با عنایت به نامگذاری سالجاری به عنوان سال رونق تولید ،کارگاه آموزشی آشنایی با ارکان رقابت پذیری و ابزارهای بهبود آن در پیشبرد رونق تولید در استان همدان به میزبانی مدیریت شعب استان همدان و به همت اداره کل امور اقتصاد و دارایی برگزار شد.

ظاهر پور مجاهد معاون اقتصادی و منابع انسانی استانداری در مراسم افتتاحیه این دوره آموزشی که مدیر شعب بانک مسکن،مدیرکل اقتصاد و دارایی ،کارشناسان اقتصادی دستگاههای اجرایی و جمعی از مسیولین و کارکنان بانک مسکن در آن حضور داشتند، ضمن تقدیر از میزبانی مدیر و کارکنان بانک مسکن استان همدان، از همراهی و همکاری مدیریت شعب استان در حل مشکلات مربوط به برخی از پیمانکاران تشکر کرد و گفت : پیگیری وصول مطالبات بانک مسکن در دستور کار دفتر اقتصادی استانداری می باشد و اهمیت و لزوم تمرکز بر این موضوع طی نامه ای به فرمانداران شهرستانها نیز ابلاغ گردیده است.  

وی در ادامه به مدیریت زمان و ضرورت استفاده بهینه از منابع اشاره کرد و بیان داشت :ضرورت دارد پرسنل دستگاه های اجرایی با مسیولیت پذیری ، دلسوزی و رعایت نظم از فرصتهای آموزشی به خوبی استفاده نموده و پس از حضور در محل خدمت آموخته های خود را در راستای بهینه سازی فرآیندها به کار گیرند.

رسول مالمیر مدیر شعب بانک مسکن استان همدان نیز با ابراز خرسندی از حضور مدیران ارشد استانی در بانک مسکن با ارایه آمار مختصری از عملکرد استان ،مطالبات را اصلی ترین چالش سیستم بانکی عنوان کرد و گفت :از آنجاییکه بانکها تامین کنندگان منابع مالی واحدهای تولیدی می باشند و از طرفی توان تسهیلات دهی بانکها با وصول مطالبات رابطه مستقیم دارد؛لذا می بایست تمامی ارگانها و سازمانهای ذیربط بانکها را در وصول مطالبات معوق یاری نمایند تا این منابع مجددا به چرخه تولید بازگردد.   

ناصر محمودی مدیر کل اقتصاد و دارایی استان همدان نیز با سپاس از میزبانی خوب مدیر و کارکنان بانک مسکن ،بر همکاری ، تعامل و مشارکت همه دستگاه ها در جهت رونق تولید در استان و ایجاد اشتغال تاکید کرد و خطاب به حاضرین گفت : انتظار می رود کارشناسان خبره سازمانها با ارایه راهکار های عملیاتی و پیشنهادات سازنده نقش موثرتری را در ارتقای شاخصهای اقصادی استان ایفا نمایند.

شایان ذکر است که مدرس این دوره دکتر دل انگیزان عضو هیات علمی دانشگاه رازی کرمانشاه بود و به همت سازمان آموزش بازرگانی  و اداره کل امور اقتصادی و دارایی با هدف رونق تولید در استان همدان و راهکارهای رفع موانع آن برگزار گردید.

آخرین بروزرسانی 1398/4/29