تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان همدان در مصاحبه با سیمای مرکز همدان خبر داد:

پرداخت بیش از 522 میلیارد ریال تسهیلات توسط بانک مسکن استان همدان

رسول مالمیر – مدیر شعب استان همدان در مصاحبه با سیمای مرکز همدان از پرداخت مبلغ 522 ریال تسهیلات در بخشهای مختلف خبر داد.

رسول مالمیر – مدیر شعب استان همدان در مصاحبه با سیمای مرکز همدان از پرداخت مبلغ 522 ریال تسهیلات در بخشهای مختلف خبر داد.

مدیر شعب استان با بیان گزارش عملکرد استان گفت: بانک مسکن همدان در راستای رسالت اصلی خود که کمک به تامین مسکن آحاد جامعه می باشد ،سال گذشته به بیش از 15000 نفر از شهروندان 5.300 میلیارد ریال تسهیلات در بخش عرضه و تقاضای مسکن و سایر بخشهای تجاری پرداخت نموده است.در در سه ماهه نخست سالجاری نیز به منظور ایجاد تعادل بین عرضه و تقاضا در بازار مسکن و پیشگیری از رکود این بازار از یک سو و انجام مسیولیت اجتماعی از طرف دیگر، بیش از 522 میلیارد ریال در بخشهای مختلف تسهیلات پرداخت کرده است.

رسول مالمیر با قدردانی از زحمات پرسنل تلاشگر استان و نیز تشکر از سپرده گذاران بانک مسکن که اصلی ترین سرمایه بانک می باشند ،بیان داشت :اصلی ترین چالش بانک مسکن در حال حاضر مطالبات معوق می باشد که امیدواریم تسهیلات گیرندگان با انجام بهنگام تعهدات خود و پرداخت به موقع اقساط ،بانک مسکن را در ارایه خدمات مطلوبتر یاری نمایند.

وی در ادامه به مسیولیت اجتماعی بانک اشاره کرد و اظهار داشت :توجه ویژه به تسریع در پرداخت تسهیلات اقشار آسیب دیده از سیل و نیز پرداخت تسهیلات ازدواج در دستور کار همه کارکنان استان قرار دارد به گونه ای که تا کنون به 386 نفر به مبلغ 123 میلیارد تسهیلات قرض الحسنه ازدواج و برای 334 نفر از آسیب دیدگان از سیل نیز پرونده تشکیل شده و 141 میلیارد ریال تسهلات قرض الحسنه به ایشان پرداخت گردیده است.

وی همچنین ایجاد تعادل در بازار مسکن را از اهداف اصلی بانک مسکن برشمرد و خاطر نشان کرد :تا کنون 90 میلیارد ریال تسهیلات در قالب مشارکت برای احداث 47 پروژه به مجتمع سازان و 1520 فقره تسهیلات برای خرید و تعمیرات به مبلغ 217 میلیارد ریال به شهروندان پرداخت شده است که امیدواریم این روند در ماههای آتی از شتاب بیشتری برخوردار گردد.   

 

آخرین بروزرسانی 1398/4/29