تازه های اخبار تازه های اخبار

فرماندار شهرستان اسدآباد عنوان کرد :

تقدیر از تلاش و همکاری بانک مسکن

با عنایت به انتصاب جدید فرماندار شهرستان اسدآباد و به منظور افزایش سطح تعاملات و ارتقای سطح همکاریها نشستی با حضور مدیر شعب و فرماندار برگزار شد.

رسول مالمیر مدیر شعب استان همدان با تبریک انتصاب مجید درویشی در سمت جدید و آرزوی موفقیت برای ایشان، به خدمات بانک مسکن اشاره کرد و گفت:امیدوارم با حضور جنابعالی درآینده ای نزدیک شاهد افزایش تعاملات بین بانک مسکن و فرمانداری باشیم.از اینرو همکارانم در شعبه اسدآباد آماده اند در هماهنگی کامل با مجموعه فرمانداری خدمات متنوع بانکی را به مطلوبترین شکل ممکن به شهروندان ارایه نمایند.

مالمیر در ادامه به اقدامات ارزنده بانک مسکن در دو حوزه عرضه و تقاضای مسکن اشاره کرد و بیان داشت : بانک مسکن در سنوات اخیر با معرفی محصولات متنوع ،اقدامات خوبی را در راستای خروج بخش مسکن از رکود انجام داده است. لیکن برای اثر گذاری بیشتر و تداوم این حرکت و همچنین وصول مطالبات نیازمند حمایت همه دستگاهها و سازمانهای مرتبط با بخش مسکن می باشیم ،

مجید درویشی فرماندار اسدآباد هم با ابراز خرسندی از برگزاری این نشست، از تلاش و خدمات کارکنان بانک مسکن بویژه مدیر شعب و معاون اجرایی تقدیر و تشکر کرد و گفت: برنامه های بانک مسکن در ایجاد رونق در بخش مسکن و پرداخت تسهیلات متنوع در این حوزه قابل تقدیر است .وی در ادامه به لزوم فرهنگ سازی در خصوص پرداخت اقساط معوق اشاره کرد و بیان داشت: مجموعه فرمانداری آمادگی هر گونه مساعدت جهت رفع مشکلات بانک مسکن در حوزه های مختلف را دارد.

گفتنی است در این دیدار مجید کشاورزنژاد معاون اجرایی مدیریت ،مهدی گلریز رییس شعبه اسدآباد و محمدرضا محمدزاده کارشناس روابط عمومی، مدیر شعب استان همدان را همراهی می کردند.   

آخرین بروزرسانی 1400/9/9