تازه های اخبار تازه های اخبار

با حضور مدیرعامل بانک پروژه مینا رزیدنس جزیره کیش به بهره برداری رسید

بهره برداری از پروژه مینا رزیدنس جزیره کیش

پروژه مینا رزیدنس کیش ، بامدیرعامل ومسوولان جزیره کیش در سواحل شرقی این جزیره افتتاح شد وبه بهره برداری رسید .

در آیین پروژه 271 واحدی مسکن مینا رزیدنس کیش ، علیرضا قایدیان معاون گردشگری سازمان منطقه آزادکیش ، اعضای شورای شهر کیش و جمعی از مسولان محلی و فعالان اقتصادی نیز حضور داشتند.

مدیرعامل بانک و هیات همراه ضمن بازدیداز قسمت های مختلف پروژه مینا رزیدنس کیش ، ابراز رضایت و خرسندی خود را از عملیات اجرا و بهره برداری این پروژه ابراز داشتند.

پروژه مینا رزیدنس کیش در زمینی به مساحت 13500 متر مربع   وبا زیربنایی حدود000ر60 مترمربع در 5 بلوک و 13 طبقه  به شکل کشتی طراحی در ساحل مرجان با سرمایه گذاری گروه مالی بانک مسکن  به بهره برداری رسید .

این مجتمع مسکونی دارای 271 آپارتمان با مترازهای 46 تا 295 مترمربع  ،وبا امکانات رفاهی نظیر سالنهای ورزشی ، سوپر مارکت ، مهد کودک ، زمین بازی ویژه کودکان ومجتمع اداری و خدماتی است .

برخوردای از 9 هزار متر فضای سبز، آب نماها ، آلاچیق و فضای تفریحی از دیگر ویژگیهای این مجتمع مسکونی است.

دراین سفر ابوالقاسم رحیمی انارکی و محمدرضا بوستان افروز مدیرشعب هرمزگان از پروژه درحال ساخت ستاره کیش متعلق به شرکت سرمایه گذاری مسکن بازدید کردند.

مدیرعامل بانک در گفت و گو باایرنا اعلام کردکه بانک مسکن وزیرمجموعه آن اماده تامین مالی وفعال کردن پروژه های عمرانی غیرفعال در جزره کیش است .

ابوالقاسم رحیمی انارکی با اشاره به غیرفعال بودن مجموعه ای از طرح های عمرانی جزیره کیش افزود: درصورت همکاری متقابل سازمان منطقه آزاد کیش و رسیدن به توافق ، این بانک برای تکمیل و فعال کردن پروژه های راکد آمادگی دارد.

وی با اشاره به بازدید خود از جزیره کیش و شرایط اقتصادی کشور ،  اظهار کرد: بانک مسکن می تواند به بهبود این اوضاع کمک کند وبا راعکاریهای مختلف وبازارسرمایه نسبت به تامین منابع مالی موردنیاز پروژ ه های نیمه تمام اقرام کند که این امر منوط به توافق و همکاری های متقابل است .

 

آخرین بروزرسانی 1397/10/11