تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدارمدیر شعب استان هرمزگان با مدیرکل بنادر و دریانوردی استان

مدیر شعب استان هرمزگان به منظور توسعه همکاری های دوطرفه بامدیرکل بنادر و دریانوردی استان دیدار کرد.

محمدرضا بوستان افروز مدیر شعب استان در این دیدار که در محل مجتمع بندری شهید رجایی بندرعباس برگزار شد ضمن تشکر از مجموعه مدیریت اداره کل بنادر و دریانوردی بابت اختصاص فضای باجه بانک به تشریح محصولات و خدمات بانک پرداخت و آمادگی بانک مسکن برای ارایه این محصولات و خدمات به کارکنان اداره کل بنادر و دریانوردی و زیرمجموعه آن در استان را اعلام کرد.

در این دیدار که ضیاالدین شاکر معاون اجرایی مدیریت نیز حضور داشت ، اله مراد عفیفی پور مدیر اداره کل بنادر و دریانوردی استان با اشاره به حضور اکثر بانکهای دولتی و خصوصی در مجموعه  بندری شهید رجایی ، موفقیت بانکها در این مجموعه را در ارتباط مستقیم با همکاری و تعامل آنها با سرمایه گذاران طرف قرارداد با اداره کل بنادر و دریانوردی و مجموعه مدیران و کارکنان آن اداره کل دانست .

مدیر اداره کل بنادر و دریانوردی با اعلام اینکه سرمایه گذاری در اداره کل بنادر و دریانوردی دارای ریسک بسیار پایینی میباشد این مجموعه را برای سرمایه گذاری بسیار مناسب دانست . مدیر کل بنادر و دریانوردی همچنین با اشاره به خاطره خوبی که از اخذ تسهیلات از بانک مسکن در گذشته داشته ، ابراز امیدواری کرد با همکاری خوبی بین بانک و اداره کل بنادر و دریانوردی شکل گیرد.

 

آخرین بروزرسانی 1397/10/11