تازه های اخبار تازه های اخبار

گردهمایی روسای شعب در کمیته بازاریابی مدیریت هرمزگان

روسای شعب مدیریت هرمزگان در چهارمین جلسه کمیته بازاریابی این مدیریت که با حضور محمدرضا بوستان افروز مدیرشعب استان و معاونین مدیریت و چندتن از روسای دوایر این مدیریت تشکیل گردید حضور یافتند

در این جلسه که با محوریت وموضاعات برنامه بازاریابی کارت سوخت مبتنی برکارت بانکی ، تبلیغات و اطلاع رسانی بخشودگی سود وجرایم تسهیلات ماده (2) تبصره 25 و برنامه ریزی جهت شرکت در هفتمین نمایشگاه صنعت و ساختمان بندرعباس تشکیل شد بوستان افروز با تاکید بر استفاده از فرصت تبدیل مسکن کارت به کارت سوخت اظهار داشت : ضروری است از این فرصت درجهت بازاریابی و جذب سپرده علی الخصوص حساب سپرده ممتاز ، قرض الحسنه و مسکن جوانان به درستی استفاده گردد.

مدیرشعب استان با اشاره به فرصت مناسبی که جهت اتصال کارتهای بانکی به عنوان کارت سوخت فراهم شده است عنوان داشت : با استفاده از این ابزار می توانیم سهم افتتاح حساب ومنابع رو افزایش دهیم  وبه هیچ عنوان نباید این فرصت را ازدست بدهیم.

محمدرضا بوستان افروز گفت: با توجه به نقش رابطین بازاریابی شعب در ارایه گزارش بازاریابی به مدیریت به صورت هفتگی ، نقش نظارتی روسای شعب  در ورود و خروج منابع را نیز مهم برشمرد و تلاش مضاعف شعب درجهت جذب منابع در شش ماهه دوم سال و پیگیری جدی وصول مطالبات را درجهت تحقق اهداف  خواهان شد.

وی افزود : با توجه به اعلام اسامی بازاریابان برتر ازسوی اداره کل بازاریابی علاوه بر تشویقی که ازسوی مرکز از آنها شکل خواهد گرفت این مدیریت نیز به نوبه خود ازآنها تقدیر خواهد نمود.

مدیر شعب استان همچنین در خصوص بخشودگی سود تسهیلات و جرایم دیرکرد گفت : طی جلسه ای که با بنیاد مسکن داشتیم ، بنیاد مسکن اعلام آمادگی خود راجهت همکاری با بانک مسکن از جهت تامین نیروی انسانی ، وسیله نقلیه  جهت تعیین تکلیف پرونده های روستایی اعلام نموده است .

 

ضیای الدین شاکر معاون اجرایی این مدیریت نیز با تاکید به اینکه  در بازاریابی کارت سوخت ، رقبا نیز دست به کار شده اند عنوان کرد باید با سرعت بیشتری در این زمینه کارکنیم و با اشاره به جابجایی های انجام شده از روسای شعب خواست تا ازنیروهای جدید کمال بهره وری را ببرند.

محمدعلی احمدی نژاد معاون مالی و فناوری مدیریت نیز با اشاره به اینکه مدیریت هرمزگان تا پایان آبانماه 346 درصد اهداف را محقق نموده است تلاش همه کارکنان بانک را در جهت بهبود عملکرد مدیریت خواستارشد و عملکردی بودن انتصابات را شاخصه اصلی در جابه جایی برشمرد و درادامه خواستار تعمیم فعالیتهای بازاریابی شعب به خارج از شعبه شد .

رییس دایره سیستمها با شرح کاملی از مراحل اتصال کارت بانکی به کارت سوخت و پاسخ به ابهانات ، به صورت عملی همه مراحل آن رابه حاضرین در جلسه آموزش و روسای شعب در اولین اقدام کارت بانکی خود رابه عنوان کارت سوخت ثبت کردند.

همچنین در ادامه جلسه  در خصوص برگزاری هفتمین نمایشگاه صنعت و ساختمان در دیماه به بحث و گفتگو پرداخته شد و حضور مدیریت در این نمایشگاه ، فرصت  مناسبی جهت بازاریابی اصناف  مرتبط با بخش مسکن شمرده شد  و از روسای شعب خواسته شد تا راهکارها و پیشنهادات خود را در خصوص حضور موثرتر دراین نمایشگاه به این مدیریت ارسال نمایند .

در پایان این جلسه نیز اسامی نفرات برتر طرح الماس که بیشترین ثبت را در سامانه بازاریابی این مدیریت داشتند اعلام وبه 25 نفر از آنها  هدایایی اهدا گردید .
آخرین بروزرسانی 1397/10/11