تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از بانوان ملبس به حجاب برتر در مدیریت هرمزگان

درهفته عفاف و حجاب صورت گرفت:

به مناسبت هفته عفا ف و حجاب و در دومین روز از آن با عنوان "عفاف و حجاب ، تجلی فطرت تاج بندگی" طی مراسمی ازبانوان ملبس به حجاب برتر در محیط کار، با حضور امام جماعت و معاون اجرایی این مدیریت تجلیل شد

درراستای ارزش و ارج نهادن به جایگاه حجاب و عفاف، این مدیریت با اهدای هدایای شورای امر به معروف و نهی از منکربانک مسکن ، همانند سالهای گذشته به منظور تشویق و تقدیراز بانوانی که با پوشیدن چادر ، در راستای حفظ ارزشهای اسلامی گامی موثر برداشته وباکسب مصونیت در محیط کار با حفظ حجاب و فراتر از آن با ملبس کردن خود به پوشش چادر، به تبعیت از بانوی بزرگ اسلام حضرت فاطمه زهرا سلام الله علیها ، رعایت اصول اخلاقی رانموده اند تقدیر نمود.

ضیای الدین شاکرمعاون اجرایی این مدیریت ضمن بزرگداشت دهه کرامت و هفته حجاب ازکارکنان محجبه این مدیریت که با رفتار و اخلاق حسنه و ارج نهادن به این اصل ، نماد واسوه زن مسلمان را ترویج داد ه اند تقدیر و تشکر نمود.

شاکر حجاب را مهد آرامش زن بیان داشت که مانند حصاری از جسم وجان او محافظت می کند و گفت: بانوان شایسته با آرایش خویش به " پوشش اسلامی " بزرگترین معلمان اخلاق و پاکی و فضیلتند.

وی حجاب با طن را واجب تر از حجاب ظااهر بیان داشت و گفت : حجاب هم از جهت ظاهری و هم از جهت باطنی ، لازمه حفظ زنان است و فواید زیادی دارد.

شهدوستی امام جماعت مدیریت نیز پس از عرض تبریک وتهنیت دهه کرامت و هفته حجاب با بیان اینکه 15 تا 21 تیرماه به عنوان هفته حجاب وعفاف نامیده شده است اظهار داشت : حجاب منحصر به چادر نیست و همانطور که در قران ودر سوره های نور واحزاب کیفیت حجاب بیان شده ، حجاب دارای مراتبی است که چادر، " حجاب برتر " بانوان است .

 وی همچنین بابیان جایگاه ومقام حضرت فاطمه معصومه (س)،  این حضرت را یکی از برجسته ترین شخصیت های الهی و دینی درخاندان موسی بن جعفر (ع) معرفی نمود که عصمت از زیباترین و بارزترین وجوه شخصیتی  وسیره زندگی این بانوی مکرمه بیان داشت .

آخرین بروزرسانی 1398/6/26