تازه های اخبار تازه های اخبار

تقدیر مدیر شعب هرمزگان از کارکنان دایره ارتباطات و بازاریابی

محمدرضا بوستان افروز مدیرشعب استان هرمزگان همزمان با هفته روابط عمومی ضمن دیدار با کارکنان دایره ارتباطات و بازاریابی وتبریک این روز ، با اهدا لوح ازآنان تقدیرو تشکر نمود .

 

بوستان افروز، روز 27 اردیبهشت را یادآوری و مطرح کردن تلاش های بی وقفه و شبانه روزی فعالان عرصه روابط عمومی در راستای انجام وظایف مهم وحساس این دایره بیان داشت که قابل تقدیر می باشد.

وی  با اشاره به نقش روابط عمومی در پیشبرد اهداف سازمانها و بانک گفت: هر مجموعه و سازمانی که به جایگاه روابط عمومی و نقش راهبردی آن توجه کافی داشته باشد  ونگاه ویژه ای به این حوزه داشته باشد و کمک به بهبود عملکرد روابط عمومی ها را در اولویت قراردهد موفق و کار آمد خواهد بود .

بوستان افروز با اشاره به این که روابط عمومی پل ارتباطی بین افراد جامعه و سازما ن است و مهم ترین حوزه و با اهمیت ترین بخش هر دستکاه قلمداد می شود  خواستار توجه به تمامی ابعاد کار و تلاش بیشتر در جهت رسیدن به اهداف سازمان توسط این دایره شد.

مدیر شعب استان اظهارداشت : مشارکت  دایره ارتباطات و بازاریابی در تصمیم گیری ها و تعیین خط مشی ها ی سازمانی ، ضرورتی غیر قابل انکار است  وابراز امیدواری کرد که  با پیگیری ها  و تلاشهای دلسوزانه این دایره ،شاهد توسعه و پیشرفت حوزه ارتباطات و تعاملات این مدیریت و توفیقات روز افزون این مجموعه  باشیم .

آخرین بروزرسانی 1398/8/21