تازه های اخبار تازه های اخبار

دیدار معاون اجرایی مدیریت هرمزگان با خانواده های تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی (ره)

ضیایالدین شاکرمعاون اجرایی مدیریت هرمزگان با همراهی معاون دایره ارتباطات و بازاریابی وچند تن از مسیولان استانی از خانواده های مددجویان تحت پوشش کمیته امداد درماه مبارک رمضان دیدار کردند.

دراین دیدار که به بهانه ماه مبارک رمضان و در راستای اجرای طرح اکرام با هدف کمک به نیازمندان و ایتام و بررسی مشکلات  این اقشار صورت گرفت فرصتی دیگر برای پیشرو بودن بانک مسکن  در ایفای نقش مسیولیت اجتماعی درجامعه فراهم گردید .

برنامه دیدار مسولان استانی با خانواده های ایتام در ماه مبارک رمضان ،  دستاوردهای بسیار چشمگیر و برکات زیادی برای خانواده های مددجویان  به همراه داشته  که با اجرایی شدن این طرح مشکلات خانواده های نیازمند از جمله : خرید وسایل منزل ، تهیه جهزیه ، هزینه های درمان و دیگر هزینه ها به خانواده های نیازمند پرداخت می شود.

ضیا ی الدین شاکر با اشاره به اینکه شایسته است  با کمک به نیازمندان و دلجویی ازایتام دراین ماه به مهمانی خدا برویم گفت: بانک  مسکن هرمزگان در ایفای نقش مسیولیت اجتماعی خود ودر حمایت از اقشار ضعیف و محروم همیشه بعنوان بانکی نمونه و پیشرو عمل نموده است .

شاکر اهم فعالیت های انجام شده از محل صندوق خیریه علی بن ابیطالب (ع)  این مدیریت را  برگزاری 5 جشن گلریزان و کمک به آزاد سازی زندانیان جرایم غیرعمد، تهیه بسته مواد غذایی جهت ایتام وخانواده های تحت پوشش کمیته امداد، بازدید از شیرخوارگاه الزهرا بندرعباس و خرید  سه دستگاه کولر ،حمایت از دانش آموزان بی بضاعت ، کمک و مساعدت بلاعوض به افراد نیازمند و بیماران خاص ،پرداخت ماهیانه به مرکز کانون هموفیلی،  کودکان سرطانی و کمک نقدی وغیرنقدی به استانهای سیل زده و غیره  برشمرد.

معاون اجرایی مدیریت اظهار امیدواری کرد که این کمکها ومساعدتهای خیرخواهانه کارکنان مدیریت هرمزگان مورد رضایت خداوند متعال قرار گیرد وآمادگی این مدیریت را جهت هرگونه حمایت از اقشار ستمدیده و ایتام و نیازمندان اعلام نمود.

لازم به ذکراست که برنامه پیشنهادی دیدار با خانواده ای ایتام و نیازمندان در شب های ماه مبارک رمضان به تفکیک دستگاه های اجرایی تدوین وشامل  52  دستگاه بوده که تا پایان ماه رمضان اجرا می شود

آخرین بروزرسانی 1398/8/21