تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان ایلام:

حضور بانوان در مشاغل منجر به رشد جامعه خواهد شد

مراسم تقدیر از بانوان همکار مدیریت استان ایلام با حضور مدیر شعب استان برگزار شد.

در این مراسم که در محل سالن اجتماعات مدیریت برگزار شد، حسین عاطف ضمیر، مدیر شعب استان با اشاره به  مقام زن در اسلام ، به مسیولیت های زنان در خانواده و جامعه اشاره و اظهار داشت: حضور زنان در جامعه باعث غنی سازی بسیاری از مشاغل شده و باید پذیرفت که حضور زنان در بعضی از مشاغل باعث گستردگی و اهمیت آن شغل گردیده است.

وی افزود :  هر روز با ورود کسب و کارهای جدید دامنه قابلیت ها و حضور زنان در جامعه تخصصی تر و بیش تر می شود که این حضور بانوان مطمینا منجر به رشد جامعه خواهد شد.

مدیر شعب استان با اشاره حجاب برتر بانوان همکار استان تصریح کرد: باعث خوشحالی است که تمامی همکاران اناث این مدیریت حجابشان کامل است و دقیقا مطابق آن چیزی است که در سیره ایمه و احادیث به آن اشاره شده است .

عاطف ضمیر با بیان اینکه در انجام خدمت به مردم و ارتقای اهداف مدیریت ، بانوان همکار نقش پر رنگی داشته اند افزود: همکاران اناث با استفاده از استعداد ، توانایی و خلاقیت خود به نحو احسنت در خدمت سازمان بوده اند که از بابت من از آنها تشکر می کنم.

ایشان با بیان اینکه زنان توانسته اند ضمن حفظ بنیان و مسیولیت در خانواده ، نقش و کارکردهای مهم تر و فعال تری در جامعه داشته باشندتصریح کرد:زنان همانند مردان با مشارکت در عرصه های مختلف سیاسی و اجتماعی و با رعایت حجاب اسلامی ، به ایفای نقش پرداخته اند که در این زمینه هم موفق بوده اند.

وی  با تقدیر از تلاش های بانوان شاغل مدیریت تصریح کرد: نقش و جایگاه همکاران خانم در دستیابی به اهداف شعب و مدیریت بسیار حایز اهمیت  بوده و آمار ها و اطلاعات شعب گویای این واقعیت است .

در پایان این مراسم با اهدای هدایا از بانوان همکارشاغل در مدیریت استان تقدیر بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1399/5/15