تازه های اخبار تازه های اخبار

توسط معاون اداره كل رفاه كاركنان بانك مسكن

از همكار جانباز و بازنشسته استان ايلام تجليل شد

به منظور قدر داني از زحمات سي ساله همكار جانبازشهرستان مهران ،معاون اداره كل رفاه كاركنان بانك مسكن با حضور در منزل همكار بازنشسته غلامرضا شوهاني همكار بازنشسته از ايشان تقدير نمود.
در اين ديدار كه حشمت كاكي معاون مدير شعب استان و رئيس شعبه مهران نيز حضور داشت جلال الدين فيروزي معاون اداره كل رفاه كاركنان بانك مسكن كه به منظور بازديد از شعب بانك مسكن به استان ايلام سفر كرده بود ضمن بازديد از شعبه شهرستان مهران با غلامرضا شوهاني همكار بازنشسته و ايثارگر شعبه مهران ديداروبا تقدير از وي بخاطرخدمات صادقانه اظهار داشت: همكاران بازنشسته و خصوصا جانباز و ايثارگر بانك مسكن در نهايت صداقت و درستكاري انجام وظيفه نمود اند كه از آن جمله مي توان به آقاي شوهاني اشاره نمود.

وي افزود: عزيزان ايثارگر نشان داده اند در هر سمت و جايگاهي كه باشند نهايت تلاش و سعي خود را در جهت تحقق اهداف بانك بكار مي برند كه اين حركت آنان بسيار ارزشمند و الگوي مناسبي براي ساير همكاران مي تواند باشد.

معاون اداره كل رفاه كاركنان به جانفشاني هاي ايثارگران در سالهاي دفاع مقدس اشاره و بيان داشت: امنيت ، آرامش و تماميت ارضي ما در سايه ايثار و از خود گذشتگي اين عزيزان حاصل گريده است كه بايد به عنوان يك فرهنگ و مكتب حفظ و نگهداري شود

غلامرضا شوهاني همكار بازنشسته نيز طي اين ديدار ضمن تشكر از معاون اداره كل رفاه بانك مسكن ، از همراهي و همكاري مسئولين و همكاران در بانك مسكن تقدير نمود .

در پايان اين ديدار لوح سپاس و هداياي ارسالي از مركز به همكار بازنشسته و ايثارگر اهدا و از وي تجليل بعمل آمد.

 در ادامه ديدار معاون رفاه كاركنان دربازديد از نقطه ايثار و مناطق جنگي شهرستان مهران، به جنگ و آثار آن پرداخت و تصريح كرد: پي بردن به رشادت ها و دلاوريهاي رزمندگان در دوران دفاع مقدس به تنهايي و قالب شعر يا گفتار قابل درك نسيت بلكه همكاران و مردم بايد با بازديداز مناطق جنگي به لايه هاي پنهان جنگ و رشادتها و پايمرديهاي رزمندگان پي ببرند.

 لازم به ذكر است استان ايلام با 425 كيلومتر مرز مشترك با كشور عراق  دارد كه بارها طي جنگ تحميلي هشت ساله عراق عليه ايران مورد هجوم دشمن قرار گرفت و عملياتهاي متعددي نظير ضربت ذالفقار، فتح المبين، محرم، والفجر1و3و5و6، كربلاي 1،عاشورا، نصر 2و6، عاشورا 2 و قدس 3 در محدوده اين استان انجام گرفت.

هم چنين اين استان در طول جنگ 16بار مورد حمله شيميايي و 147بار مورد حمله هوايي قرار گرفت و 2890شهيد و 313 آزاده و 10224نفر جانباز تقديم انقلاب اسلامي نموده است.

آخرین بروزرسانی 1399/10/14