تازه های اخبار تازه های اخبار

سرپرست اداره كل اموركاركنان بانك مسكن

هدف همكاران مركز ، رقم زدن بهترين امور براي كاركنان است

قانونمندي، احساس مسئوليت و اجراي سياست هاي كلان بانك، باعث رسيدن به نقطه مطلوب و برون رفت از مشكلات خواهد شد.

به گزارش روابط عمومي مديريت شعب استان ايلام منوچهر فتح آبادي سرپرست اداره كل امور كاركنان كه به همراه عليرضا ابراهيمي سرپرست اداره كل رفاه كاركنان به منظور بازديد از شعب بانك مسكن به استان ايلام سفر كرده بودند  بابيان مطلب فوق به سياست هاي فعلي بانك اشاره و تلاش بيشتر مسئولين بانك در جهت رقم زدن بهترين امور تاكيد نمود.

وي در نشستي كه با حضور روساي شعب و دواير مديريت استان ايلام در محل سالن اجتماعات بانك مسكن برگزار شده بود تصريح كرد: حركت ها و اقدامات بسيار مناسبي در راستاي ايجاد انگيزه و تلاش در جهت رفع مشكلات همكاران برداشته شده است.

فتح آبادي علت حضور خود و ديگر مسئولين بانك را دراستانها و مديريت هاي مختلف ، شنيدن دغدغه همكاران و بررسي مشكلات دانست و اظهار داشت:هدف مسئولين بانك وهمكاران بنده دربازديد از مديريت ها،بررسي و رفع مشكلات همكاران از نزديك ، ارائه راهكارهاي مناسب و هم چنين انتقال مطالب به مسئولين بانك مي باشد.

وي افزود: همكاران بنده در بخش منابع انساني در بازديدها، نكات و دغدغه هاي همكاران را ياداشت ، طبقه بندي و بررسي نموده و هر آنچه كه مي توانند  در جهت رفاه حال همكاران انجام خواهند داد.

سرپرست اداره كل امور كاركنان رسيدن به نقطه مطلوب و برون رفت از مشكلات را در گرو احساس مسئوليت،قانونمندي و اجراي صحيح سياست هاي كلان بانك دانست و گفت: استراتژي بانك مسكن استفاده از نيروي انساني توانمند و كارآمد، بهر برداري از تمامي ظرفيت هاي موجود و رصد به هنگام تمامي حوزه هاي بانك مي باشد.

ايشان در بخش ديگري از سخنان خود با اشاره به اينكه ما نمي توانيم روند ها را تغيير دهيم چون تابع قانون هستم بيان داشت: تمامي بانكها و موسسات مالي بر اساس قوانين و مقررات بانك مركزي جمهوري اسلامي حركت مي كنندو بانك مسكن نيز بر اساس همين قوانين، تمامي برنامه ها و فعاليت هاي خود را تدوين و تلاش نموده تا خدماتي متناسب با نيازهاي مشتريان و هم چنين  شان و منزلت همكاران ارائه دهد.

 وي افزود: لازمه تغيير در جايگاه، سمت و ارتقاء شغلي براي همكاران، تلاش ، القاء حس مثبت انديشي، تسلط بر امور بانكي ، آشنايي كامل با دستورالعمل ها و قوانين جاري بانك مي باشد.

ايشان در پايان با تاكيد بر اينكه در هر كاري هدف داشته باشيد تصريح نمود: براي دستيابي به اهداف خود، نسبت به تجهيز خود به دانش كاري، استفاده از تجربيات ديگران و خود باوري دريغ نكنيد.

در ادامه اين نشست عليرضا ابراهيمي سرپرست اداره كل رفاه كاركنان در سخناني به خدمات و فعاليتهاي اداره رفاه كاركنان اشاره و با تاكيد بر اينكه بانك مسكن از نظر امكانات رفاهي و ارئه خدمات به همكاران خصوصا در بخش درمان ، از خيلي از بانكها پيشرو تر مي باشد تصريح كرد: بانك مسكن مصم است با ايجاد امكانات رفاهي خصوصا در بخش درمان ، دغدغه همكاران استانها را در اين بخش به حداقل برساند به شكلي كه ما به تمامي مديريت اعلام نموده ايم كه مي توانند با بهترين مراكز درماني در استان خود و حتي مراكز كردشگري كه جوابگوي نيازها و درخواست هاي همكاران باشد قرارداد همكاري ببندند.

وي افزود: تلاش در راستاي كاهش و كنترل استرس همكاران ، برنامه ريزي جهت جلوگيري از تردد هاي غير ضروري به ساير استانها جهت امورات پزشكي و فراهم نمودن دسترسي آسان و استفاده تمامي همكاران از مراكز رفاهي بانك از برنامه هاي اين اداره مي باشد.

سرپرست اداره كل رفاه كاركنان فراهم نمودن شرايط رفاهي براي همكاران را باعث افزايش انگيزه و در نهايت پيشرفت سازمان دانست.

در ابتداي اين جلسه نيز حسين عاطف ضمير مدير شعب استان ايلام ضمن خوش آمد گويي به مسئولان ادارات مركز ، اظهار اميدواري كرد حضور آنان منشاء خير و بركت باشد.

وي با اشاره به  سوالات همكاران در بخش هاي مختلف، به حجم بسيار زياد پرداخت وام هاي تكليفي و فشار مضاعف اين وامها به همكاران اشاره و افزود: نقش مركز در حمايت از مديريت ها و ايجاد شرايط و امكانات مي تواندباعث توسعه ، پيشرفت و تحقق اهداف گردد.

مدير شعب استان با تاكيد بر اينكه پرداخت تسهيلات تكليفي هم مي تواند يك فرصت باشد و هم يك تهديد بيان داشت: فرصت از اين منظر كه همكاران يك گام ارزشمند و خداپسندانه جهت رفع مشكلات مردم بر مي آورندو تهديد اينكه با وجود تلاش هاي جدي همكاران ، متاسفانه مشاهده شده در بعضي موارد اسيب هاي جدي به همكاران و شعب در بحث بازاريابي ، وصول مطالبات معوق و هم چنين فشار روحي مضاعف به همكاران گرديده است.

وي در پايان با تاكيد بر اينكه با وجود تمامي مشكلات ،با برنامه ريزي و تلاش همكاران مديريت استان ايلام همواره بهترين عملكرد را در بخش هاي مختلف  داشته تصريح نمود: دستيابي به موفقيت ها در سايه تلاش و همدلي ميسر فراهم خواهد شدو با برنامه ريزيهاي صورت گرفته اين موفقيت ها  در مديريت استان ايلام تداوم خواهد داشت. 

 در پايان اين جلسه جلسه پرسش و پاسخ برگزار كه ميزان اضافه كار ، احراز كارشناسي ، جابجايي شغلي ، دفترچه درمان، استفاده از مهمانسراهاي بانك ، از مهمترين موضوعاتي بود كه به آنها اشاره شد
آخرین بروزرسانی 1399/10/14