تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب در مراسم اعطای درجه همکاران انتظامات عنوان نمود

تقویت مهارت های ارتباطی و جسمانی باید در دستور کار همکاران انتظامات قرار گیرد

با حضورمدیر شعب استان ،رییس دفتر حراست و کارکنان انتظامات ، مراسم ارتقای درجه چهار نفر از همکاران انتظامات مدیریت استان برگزار شد
در این مراسم که در محل ساختمان مدیریت بانک مسکن برگزار شد صید محمد نصرالهی - مدیر شعب استان -در سخنانی همدلی و  نقش همکاران انتظامات رادر ارتقای بهره وری وتصمیم گیریهای بانک مسکن بسیار با اهمیت بر شمرد.
وی بر جایگاه حساس و ویژه همکاران انتظامات اشاره و بر بروز رسانی اطلاعات ، تقویت مهارت های ارتباطی و جسمانی تاکید نمود.
مدیر شعب استان ایلام عوامل و پارامترهای گوناگونی را در جلوگیری از بروز حوادث شغل انتظامات برشمرد و شناخت صحیح از  نحوه انجام وظایف را از عوامل مهم کاهش این گونه حوادث دانست. 
صید محمد نصرالهی تصریح کرد: درعصری که هر روز شاهد تغییرات گسترده در تمامی حوزه ها می باشیم ، تغییر رفتار و شیوه های مجرمانه خلافکاران  نیزامری طبیعی و قطعی است که این امر می طلبد همکاران انتظامات هر روز آمادگی لازم جهت برخورد با این گونه افراد را داشته باشند.
 صالح شهری - رییس دفتر حراست استان - نیز در سخنانی با قدر دانی از زحمات همکاران انتظامات، بر توانمند سازی همکاران انتظامات تاکید نمود.
وی با اشاره به گسترش وظایف بانک و استفاده از تمامی ظرفیتهای بانک جهت تحقق اهداف ، از آمادگی همکاران انتظامات جهت مشارکت در برنامه ها ی بانک خبر داد. 
در پایان این مراسم به آقایان علی زمانی ، حبیب اله رحیمی،علی احمد حقگو و ایوب عزیزیان   درجه افسر نگهبانی اهدای شد .
آخرین بروزرسانی 1395/7/4