تازه های اخبار تازه های اخبار

همکار بانک مسکن موفق به گشودن دروازه پیشکسوتان پرسپولیس تهران شد.

دردیدار دوستانه پیشکسوتان پرسپولیس تهران و منتخب شهدای چوار 65:

به مناسبت گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بمباران زمین فوتبال چوار ایلام ودر استادیوم تختی شهر ایلام حسین زارعی – رییس دایره تجهیز و پشتیبانی مدیریت بانک مسکن استان ایلام – در قالب تیم منتخب شهدای چوار ۶۵ به مصاف تیم فوتبال پیشکسوتان پرسپولیس تهران رفتند.

در این دیدار  که مورد استقبال شمار زیادی از تماشاگران علاقه مند به فوتبال قرار گرفت  فرشاد پیوس از روی نقطه پنالتی و اسماعیل حلالی  برای پیشکسوتان پرسپولیس  و حسین زارعی همکار بانک مسکن - با یک ضربه زیبا و از راه دور و علی قیطاسی گل دوم و تساوی تیم منتخب شهدای چوار 65 را ثمر رساندند.

تیم پیشکسوتان پرسپولیس تهران در این دیدار با ترکیب سید ضیای عربشاهی، بهروز سلطانی، مجتبی محرمی، ناصر محمدخانی، مرتضی فنونی زاده، فرشاد پیوس، مرتضی کرمانی مقدم، محسن عاشوری، مهرداد میناوند، نیما نکیسا، بهروز رهبری فرد، بهنام طاهرزاده، بهنام ابوالقاسم پور، اسماعیل حلالی، محمدرضا مهدوی و رضا جباری به سر مربیگری حمید جاسمیان، مربیگری عباس کارگر و سرپرستی رضا ریاضتی به میدان رفت.

بازیکنان تیم پیشکسوتان پرسپولیس قبل از برگزاری این مسابقه در ورزشگاه تختی شهر ایلام، با حضور در محل عروج 15 شهید زمین فوتبال چوار، با قرایت فاتحه و اهدای گل یاد و خاطره شهیدان را گرامی داشتند و به مقام شامخ شهدای ادای احترام کردند.


 گفتنی است هواپیماهای رژیم بعث در تاریخ 23 بهمن سال 65 با حمله هوایی و بمباران زمین فوتبال چوار بازی فوتبال 2 تیم چوار و ایلام را به خاک و خون کشیدند، در جریان این حمله ناجوانمردانه 15 نفر از بازیکنان، داور و تماشاچیان این دیدار مظلومانه و بی گناه به شهادت رسیدند و آسمانی شدند

آخرین بروزرسانی 1397/9/11