تازه های اخبار تازه های اخبار

حضرت آیت اله العظمی مظاهری

بانک مسکن در جهت انجام امور بانکداری بدون ربا بسیار خوب عمل میکند

مهدی بلوچی مدیر منطقه به اتفاق معاون اجرایی و اداری مدیریت ، مسیول حوزه حراست،فرمانده پایگاه بسیج وکارشناس روابط عمومی با مرجع عالیقدرورییس حوزه علمیه اصفهان حضرت آیت اله العظمی مظاهری دیدار نمودند
حضرت آیت اله العظمی مظاهری دراین دیدار طی سخنانی اظهار داشت : بانک مسکن از نظر انجام امور بانکداری بدون ربا بسیار خوب عمل می کند و معمولاً خدمات این بانک مربوط به قشر متوسط و مستضعف جامعه می باشد . ایشان افزودند : تسهیلات مسکن مهر با توجه به سختی ها و مشکلات مربوط به خود، توسط کارکنان خدوم بانک مسکن به خوبی اجرا شد و به نظر می رسد با اصلاح و تکمیل برخی امور، دیگر از نظر مسکن دغدغه ای نداشته باشیم .
رییس حوزه علمیه اصفهان با اشاره به تاکیدات اقتصاد اسلامی درخصوص خوراک ، پوشاک ، مسکن و ازدواج مردم تصریح کرد : در 5 سال حکومت امیرالمؤمنین علی (ع) با توجه به رویداد سه جنگ بزرگ و دیگر مشکلات عدیده ، حضرت علی (ع) بسیار به مسیله تامین مسکن برای مردم اهمیت داده و بایستی این خط مشی مولای متقیان برای همه ما سرلوحه قرار گیرد .
مرجع عالیقدر حضرت آیت اله العظمی مظاهری در پایان فرمایشات خود تاکید کرد : تامین آتیه برای مردم با ایجاد و پرداخت تسهیلات مسکن قطعاً در نزد خداوند سبحان ماجور خواهد ماند و قطعاً ثواب و پاداش آن برای اولاد و فرزندان کارکنان ودست اندرکاران این بانک بی نصیب نخواهد بود .
گفتنی است در ابتدای این دیدار مهدی بلوچی با ارایه تاریخچه ای از بانک مسکن و افتخار 76 سال خدمتگزاری بصورت تخصصی در بخش مسکن و پرداخت انواع تسهیلات به قشرهای مختلف به ویژه اقشار متوسط و کم درآمد گفت : بانک مسکن دراستان اصفهان به لطف خدا توانسته است تا به امروز 33هزار میلیارد ریال تسهیلات دربخش مسکن مهر پرداخت نماید که این تسهیلات به ساخت بیش از 150 هزار واحد مسکونی منجر گردیده است .
وی در ادامه افزود: بخش مسکن و ساختمان با 170 بخش پسین وپیشین در ارتباط بوده و رونق آن منجر به رونق اشتغال در کشور میگردد.
بلوچی در پایان با اشاره به پرداخت تسهیلات در بخش های دیگر همچون اشتغال ، ازدواج و ... اظهار داشت : بانک مسکن یکی از معدود بانکهایی است که عقود اسلامی را بطور دقیق و واقعی و بر مبنای دستورالعمل های بانکداری بدون ربا و با نظارت دایمی اجرا می نماید و به همین منظور لازم است تا در جهت رونق بیشتر در ساخت وساز و پرداخت تسهیلات بیشتر به اقشار مردم، تسهیلات گیرندگان قبلی اقساط خود رابطور منظم و به موقع پرداخت نمایند .
آخرین بروزرسانی 1394/11/18