تازه های اخبار تازه های اخبار

در مدیریت استان اصفهان صورت گرفت:

تقدیر از دو مشتری طلایی

با مساعدت و دستور مدیرشعب استان اصفهان، با اهدای هدایای نفیس از دو تن از مشتریان طلایی مدیریت اصفهان که از فعالان صنعت ساختمان نیز میباشند، قدردانی بعمل آمد
به گزارش روابط عمومی مدیریت استان اصفهان ، در راستای امر مشتری مداری و نگهداری از مشتریان قدیمی، با حضور معاون مالی وفناوری مدیریت،روسای شعب میر و احمدآباد و کارشناس روابط عمومی، از لوافان مشتری شعبه میراصفهان فعال در عرصه ساخت وساز و اصحاب هاشمی مشتری شعبه احمدآباد فعال در عرصه فولاد و آهن تجلیل شد.
براساس این گزارش غفارزاده معاون مالی وفناوری اصفهان ضمن تشریح سبدخدمات و مزایای رقابتی بانک گفت : منابع مشتریان در بانک مسکن جهت رونق ساخت وساز و خانه دار نمودن اقشار ضعیف و کم درآمد صرف میشود و از این بابت مشتریان به غیراز منفعت مادی ودنیوی، از ثوابهای اخروی نیز برخوردار میگردند.
وی در بخش دیگری ازصحبتهایش خدمت به مشتریان را از مهمترین افتخارات بانک مسکن دانست و اذعان کرد: همه باید در جهت رسیدن به اهداف پیش بینی شده بانک و خدمت به مشتریان تلاش مضاعف کنیم.
گفتنی است هر دو مشتری ویژه مدیریت اصفهان از خدمات سریع و تخصصی بانک مسکن تشکر نمودند و در پایان به پاس وفاداری این دومشتری به هریک تابلو فرش نفیس از سوی مدیریت به ایشان اهدا شد.
آخرین بروزرسانی 1394/11/18