تازه های اخبار تازه های اخبار

باحضورمدیرمنطقه برگزارشد:

همایش فصلی رؤسای شعب و دوایر مدیریت استان اصفهان

گردهمایی فصلی رؤسای شعب و دوایر مدیریت شعب استان اصفهان با حضور مدیر منطقه ،معاونین، رؤسای شعب و رؤسا و کارشناسان دوایر مدیریت در محل سالن اجتماعات برگزار شد .
به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان ، مدیر منطقه - با تشریح موقعیت حساس کنونی و نیاز بانک به منابع جدید،کم هزینه وپایدار ، سهم رشد منابع مدیریت را قریب به 9 درصد اعلام کرد و خواستار تلاش مضاعف همه کارکنان شد.
مهدی بلوچی در ادامه با تشریح آمار عملکرد مدیریت در بخش های مختلف، افزود با توجه به وجود پتانسیل های صنعتی،بازرگانی،تجاری،علمی و ... در استان اصفهان و همچنین شرایط یکسان حاکم بربانک در تمام کشور انتظار میرود تا همه همکاران صف وستاد با تلاش مضاعف و مستمر در راستای تجهیز منابع جدید وپایدار اقدام نموده تا بتوانیم جایگاه اصلی و درشان مدیریت اصفهان را ارتقای بخشیم.
وی با اشاره به درصد رشد منابع بی سابقه مدیریت در 40 روز سپری شده از سال گفت : 95 درصد اهداف تعیینی کل در 6 ماهه اول به راحتی محقق شده و در این راستا 25 شعبه مدیریت با تحقق اهداف بالاتر از هدف،26 شعبه با تحقق اهداف بین 50 تا 100درصد، 21 شعبه با تحقق اهداف از 2تا50 درصد توانسته اند به سهم خود به تحقق اهداف کلی مدیریت کمک نمایند و چندین شعبه نیز رشد منفی منابع را تجربه کرده اند که انتظار میرود شعب موفق با توجه به پتانسیلهای خود بیش از پیش به تحقق اهداف مدیریت کمک نمایند و شعب ناموفق نیز هر چه سریعتر با همفکری و مشارکت ستاد وضعیت خود را بهبود بخشیده و به جرگه شعب موفق ملحق گردند.
بلوچی در ادامه ضمن تشریح مزایای طرح برکت و حساب آتیه طلایی بانک، بهره برداری حداکثری ازاین طرحها را خواستارشد وگفت :فلسفه ی وجودی و رسالت مدیریت وستاد در خدمت شعبه بودن است و رسالت و وظیفه شعبه درخدمت مشتری بودن میباشد و همه شعب لازم است تا با برنامه ریزی مدون، بازاریابی برون و درون شعبه ای، تجزیه وتحلیل آمار و تعیین سهم سرانه پرسنل از جذب منابع در جهت افزایش سهم خود از منابع کل مدیریت پرداخته تا بتوانیم ضمن افزایش سهم بانک مسکن در بین شبکه بانکی استان از منابع، رتبه خود را نیز در بین مدیریتها ارتقای دهیم.
وی از آمار بعنوان ابزار بسیار مهم مدیریت یاد کرد و گفت : وجود نیروهای جوان وچابک و تحصیلکرده در این چند سال اخیر باعث شده تا پتانسیل بالقوه زیادی در شبکه بانک مسکن ذخیره شود و مسیولین شعب بایستی با برگزاری جلسات منظم هفتگی بازاریابی،تحلیل آمار برای کارکنان، تقویت روحیه مشارکتی و ابلاغ و تفهیم سیاستها و برنامه های کلان بانک به پرسنل تحت پوش خود از این پتانسیلها به نحو احسن استفاده نمایند.
بلوچی تاکید کرد : دغدغه ی بانک باید به تمامی پرسنل منتقل شود تا هر کارمند نقش و سهم خود را در ادای تکلیف خود به بانک بداند.
درادامه مدیرشعب اصفهان با اشاره به لزوم حفظ توازن وتعادل نسبتهای NPL  با تاکید بر برنامه ریزی مدون برای وصول مطالبات معوق ، از روسای شعب خواست برای وصول این مطالبات حساسیت ویژه ای به خرج دهند و با همت همگانی و پیگیری مداوم در وصول مطالبات که به نوعی برگشت پول بیت المال است تلاش نمایند تا این وضعیت نامطلوب با تقسیم کار وبرنامه ریزی معکوس گردد.
بلوچی در ادامه به بررسی مستمر آمار و عملکرد شعب در تمامی بخشها از سوی ستاد تاکید داشت و گفت: تلاش گروهی موجب میگردد تا کسانی که ضعیف هستند خودبه خود از این قافله جا بمانند و ما به احترام دیگران که زحمت میکشند ، نمیتوانیم پرسنل ضعیف و بی مسیولیت را بپذیریم.
وی در صحبتهای پایانی خود به اهمیت نقش نیروی انسانی در رسیدن به اهداف اشاره کرد و اظهار داشت : از این پس همچون گذشته شایسته سالاری به معنای دقیق تر و روشن تری در تمامی سطوح عملی خواهد شد و از هرکسی که خوب کار کند به انحای مختلف و با استفاده از تمامی ابزارهای مدیریتی ، بدون هیچگونه محدودیت قدردانی میکنیم.
در ادامه این همایش پنلهای تخصصی دوایر به ریاست معاونین مربوطه مدیریت برگزار و با هدف سرعت بخشی به خدمات و مشتری مداری بهتر به سوالات و ابهامات مسیولین شعب در این خصوص پاسخ داده شد.
آخرین بروزرسانی 1394/11/18