تازه های اخبار تازه های اخبار

بازدید مدیرشعب اصفهان از برجهای مسکونی سپهر

بازدید مدیرشعب اصفهان از برجهای مسکونی سپهر
به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان مهدی بلوچی به همراه معاون اجرایی ، رییس شعبه فردوسی و کارشناس بازاریابی مدیریت از نحوه تکمیل و ساخت و ساز پروژه مسکن مهر برج سپهر دیدن کرد.
موقعیت پروژه برجهای مسکونی سپهر در محدوده ی جنوب غربی شهر اصفهان در زمینی با وسعت بالغ بر 60000 متر مربع با چشم اندازی زیبا واقع گردیده است. این مجموعه به صورت 3 بلوک تیپ ستاره ای شکل و 14 بلوک تیپ U در قالب دو مجموعه هلالی شکل با واحدهای یک خوابه تا چهار خوابه طراحی شده است که با توجه به ساخت صنعتی از وام 250میلیون ریالی مسکن مهر استفاده نموده است.
پیش بینی فضاهای تجاری، ورزشی، آموزشی، فرهنگی، پزشکی و خدماتی از ویژگی های ممتاز این مجموعه می باشد.
خیام باشی صاحب این پروژه عظیم در این بازدید گفت: این مجموعه دارای 1736 واحد می باشد و طبق آخرین استانداردهای روز دنیا و با در نظر گرفتن سبک زندگی و فرهنگ ایرانی و تلفیق آن با شیوه های مدرن معماری توسط معماران داخلی مجرب طراحی شده است و با استفاده از تجهیزات و مصالح جدید، با کیفیت و زیبا اجرا            می شوند به طوریکه صاحبان این واحدها از طراحی و ساخت داخلی و تزیینات آن شوک زده می شوند.
 
خیام باشی در ادامه افزود: ما در نظر داریم جهت تامین بخشی از انرژی های مورد نیاز نیروگاه برقی تاسیس نماییم و خواهان مشارکت با بانک مسکن هستیم.
خیام باشی اضافه ساخت: در این مجموعه با استفاده از تکنولوژی روز دنیا در جهت افزایش رفاه، امنیت و آسایش ساکنین و همچنین در نظر گرفتن بحث بهینه سازی مصرف سوخت و انرژی از کاربردی ترین تجهیزات و مصالح استفاده می گردد. خیام باشی از جمله مشخصات فنی پروژه را مجهز کردن واحدها و بلوکها به سیستم های اعلام و اطفای حریق، نصب دوربینهای مدار بسته درلابی های اصلی و طبقات و پارکینگها و مشاعات، پیش بینی شوتینگ زباله جهت جع آوری و دفع زباله کلیه بلوکها و طبقات، پیش بینی مصالح نازک کاری هماهنگ  با  مبحث  نوزدهم مقررات ملی ساختمان و سازمان بهینه سازی مصرف سوخت از جمله اجرای پنجره های دوجداره و دیوارهای دو جداره عایق صوت و حرارت، سیستمهای کنترلی ورود و خروج با کارتهای الکترونیک، آسانسور مدرن با سرعتهای بالا جهت حمل بیمار و باربری سریع و تسهیلات در حمل و نقل و اسباب کشی ساکنین، طراحی و اجرای ورزشگاه و خدمات ورزشی از جمله استخر سرپوشیده با سونا و جکوزی، سالن بدنسازی و ایروبیک و بیلیارد، رستورانهای مرکزی و فضای سبز برشمرد.
خیام باشی ادامه داد: طراحی و اجرای بازارچه، هایپرمارکت، شعب بانک، دفاتر خدمات ارتباطی، و مراکز آموزشی مهد کودک، دبستان و راهنمایی بهمراه مراکز فرهنگی و مذهبی از دیگر امکانات این پروژه می باشد.
در این بازدید مدیر منطقه مهدی بلوچی از چگونگی پیشرفت فیزیکی و جزییات مصالح کاربردی و شیوه ی ساخت واحدها و طبقات از نزدیک مطلع شد و جهت پرداخت مراحل سهم الشرکه تسهیلات مسکن مهر این واحدها را ارزیابی نمود.
آخرین بروزرسانی 1394/11/18