تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب استان اصفهان خبر داد

کسب رتبه اول بانک مسکن در طرح سنجش میزان رضایتمندی ارباب رجوع

مهدی بلوچی مدیرشعب استان اصفهان از کسب رتبه اول بانک مسکن در آخرین طرح سنجش میزان رضایتنمدی ارباب رجوع دربین شبکه بانکی موردسنجش استان خبر داد. به گزارش روابط عمومی مدیریت اصفهان، مهدی بلوچی افزود: با توجه به ارزیابی‌های به عمل آمده از سوی استانداری اصفهان، مدیریت شعب بانک مسکن در زمینه تکریم و جلب رضایت ارباب رجوع موفق شد رتبه اول را دربین شبکه بانکی استان بدست آورد.
وی افزود:  طرح سنجش میزان رضایتمندی مراجعان از نحوه ارایه خدمات دستگاه‌های اجرایی استان که با همت دفتر منابع انسانی و تحول اداری استانداری هرساله انجام میپذیرد از 52 دستگاه اجرایی و در چهار محور اصلی آگاهی و اطلاع‌رسانی به مراجعان، سنجش اعتماد مراجعان، میزان رضایت از نحوه رفتار با ارباب رجوع و ارزیابی از فضا و تجهیزات فیزیکی انجام گرفته است، و مدیریت شعب بانک مسکن استان توانسته با ارتقای 5 پله ای نسبت به سال گذشته رتبه اول را دربین 8 بانک موردسنجش کسب نماید.
وی با اشاره به اینکه هرساله طرح تکریم در ادارات مورد ارزیابی قرار می‌گیرد، بیان کرد: این مدیریت نیز روند خدمت‌رسانی مطلوب  به ارباب رجوع را در دستور کار خود قرار داده است و تاکنون در بحث طرح تکریم ارباب رجوع در سطح ستاد و شعب تابعه تابعه خود خدمات مطلوبی را ارایه داده است.
بلوچی به ارتقای 4 پله ای بانک مسکن در بین گروه بانک وبیمه با 12 دستگاه و کسب رتبه دوم و همچنین ارتقای 15 پله ای در بین 52 دستگاه اجرایی استان وکسب رتبه چهارم اشاره کرد و گفت: بدون شک ارایه خدمات به ارباب رجوع، اصلی‌ترین وظیفه سازمان­‌ها و دستگاه­‌های اجرایی و اداری است و ایجاد تشکیلات وسیع اداری در راستای خدمت‌رسانی به ارباب رجوع پذیرفته است.
وی در ادامه افزود: به همین دلیل رضایت ارباب رجوع از دستگاه­‌های دولتی، به‌صورت یکی از معیارها و شاخص­‌های اصلی تحول نظام اداری است که هر ساله مورد ارزیابی قرار می‌گیرد که به‌حمدلله در طول این مدت بانک مسکن توانسته است با بهره گیری از نیروی متخصص و متعهد خدمات شایسته‌ای را در راستای جلب رضایت هموطنان انجام دهد.
مدیرشعب اصفهان در پایان ضمن تشکر و قدردانی از کلیه پرسنل استان عنوان کرد: امیدوارم در سایه همدلی و تعامل یکایک مسیولان، سازمان‌ها و ارگان‌ها شاهد پیشرفت و ترقی بیش از پیش دستگاههای اجرایی استان بوده و در رسالت خود که همان خدمت صادقانه به مردم است موفق باشیم.
آخرین بروزرسانی 1394/11/18