تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب خراسان رضوی خواستار شد

ضرورت تحقق اهداف سال 93 با جذب منابع 33 درصدی

جذب منابع 33درصدی، هدف تعیین شده سال1393از سوی اداره کل طرح و برنامه برای مدیریت اعلام شد و برای رسیدن به این هدف ، همه کارکنان مدیریت خراسان رضوی باید در جذب منابع تلاش بیشتری داشته باشند مرتضی صالحی مدیر شعب استان با بیان این مطلب در اولین نشست روسای شعب استان در سال جدید که با حضور، معاونان مدیریت ، رییس حوزه حراست ، رییس حوزه ناظر جنوب خراسان و رؤسای شعب استان برگزار شدگفت : با وجود نیروی انسانی توانمند وظرفیت بالای استان خراسان رضوی تحقق هدف33 درصدی در جذب منابع دور از انتظار نیست .

مدیر شعب استان با اشاره به اهمیت فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر در سال جاری عنوان کرد: پیش بینی می شود در سال جاری ، 44000 واحد مسکن فروش اقساطی شود و برای موفقیت در این امر ضرورت دارد سهم هر شعبه از فروش اقساطی مشخص شود . وی ادامه داد: مانند سایر مدیریت ها جذب منابع اولویت اول کاری ماست و با توجه به فروش اقساطی تسهیلات مسکن مهر یکی دیگر از اولویت های مهم ، وصول مطالبات معوق می باشد که کارکنان صف و ستاد همه باید دست به دست هم داده و با تلاش و کوشش مضاعف و پیگیری مستمر در راستای وصول مطالبات تلاش کنند و پیگیری وصول مطالبات مسکن مهر را نیز از همان قسط اول انجام دهند. صالحی در بخشی دیگر از سخنان خود به کاهش نرخ سود بانک ها از سوی بانک مرکزی اشاره کردو افزود کاهش نرخ سود بانک ها امتیاز خوبی برای بانک مسکن محسوب می شود و به منظور بازاریابی و جذب منابع همکاران با اطلاع رسانی بهینه به مشتریان می توانند از این فرصت پیش آمده نهایت استفاده را برده و سپرده ها را به سمت حساب ممتاز ویژه سوق دهند. مدیر شعب استان ادامه داد: با هدف ارزیابی عملکردکارکنان و شعب در زمینه وصول مطالبات ، طراحی سامانه ای جدید توسط کارکنان دایره سیستم های مدیریت در دست اقدام است که در این سامانه اطلاعات وصول مطالبات به ریز عملکرد همکاران ، شعب و مدیریت در قالب جداول آماری و نموداری جمع آوری میشود وی ادامه داد: این امر اقدام جدیدی است که به صورت آزمایشی انجام و نوعی مدیریت از راه دور محسوب می شود. وی به رعایت ادب و احترام با مشتریان در هنگام وصول مطالبات تاکید نمود و افزود : باید همکاران حق و حقوق مشتریان را رعایت کرده و با ارباب رجوع سازگاری داشته باشند تا مشتریان بتوانند مطالبات خود را واریزکنند . صالحی در خاتمه سخنان خود بر تلاش همکاران در جهت توسعه بانکداری الکترونیکی نیز تاکید کرد.

در ادامه این گردهمایی ، حجت عظیمی رییس حوزه حراست اظهار داشت: در سال اقتصاد و فرهنگ با عزم ملی و مدیریت جهادی به تبع سیاست های کلی بانک باید تدبیری اتخاذ کنیم تا در جهت تحقق فرمان رهبر معظم انقلاب حرکت کنیم. وی یکی از اصولی ترین قوانین کاری در بانک را رعایت آداب اداری دانست و توجه ویژه کارکنان را به این امر خواستار شد.

عظیمی به چهار حوزه حفاظت پرسنلی ،‌ فیزیکی ، اسناد و IT در تشکیلات حراست اشاره کرد و ادامه داد : یکی از وظایف حوزه حفاظت پرسنلی شناسایی نیروهای شایسته در بانک است که ما با بهره گیری از توانمندی های کارکنان پویا و شایسته می توانیم در راستای تحقق اهداف بانک حرکت کنیم.

رییس حوزه حراست به موارد حفاظتی و امنیتی از جمله کنترل و رصد سامانه حفاظتی دوربین های مداربسته ، همکاری شعب با اکیپ پولرسانی ،‌ عدم نمایش تصاویر ضبط شده دوربین های مداربسته بدون مجوز قضایی و حوزه حراست به همکاران یا مشتریان، اعلام موارد مربوط به سوی رفتارها ، سوی جریان ها و مسایل سیاسی به حوزه حراست استان ،‌ رعایت حریم همکاران با مشتریان و سایر همکاران بر اساس آموزه های دینی تاکید نمود.

همچنین در این نشست کلیپ های آموزشی الزامات حفاظتی از طرف حوزه حراست مدیریت به منظور ارتقای سطح آگاهی همکاران نمایش داده شد.

در خاتمه این نشست لوح تقدیر و کارت هدیه مربوط به عاطفه اروجی کارشناس روابط عمومی مدیریت که در امر به روز رسانی ساب پورتال استان موفق عمل نموده بود توسط مدیر شعب استان اهدای شد.

آخرین بروزرسانی 1394/5/4