تازه های اخبار تازه های اخبار

امام جمعه مشهد

مردم در کنار امید به خانه دار شدن چشم امیدی نیز به بانک مسکن دارند

آیت ا... سیداحمد علم الهدی امام جمعه مشهد در جریان دیدار مدیر شعب استان به همراه تعدادی از کارکنان مدیریت خراسان رضوی گفت :مردم در کنار امید به خانه دار شدن ،چشم امیدی نیز به بانک مسکن دارند

آیت ا... سیداحمد علم الهدی امام جمعه مشهد در جریان دیدار مدیر شعب استان به همراه تعدادی از کارکنان مدیریت خراسان رضوی گفت :مردم در کنار امید به خانه دار شدن ،چشم امیدی نیز به بانک مسکن دارند.در این دیدار که مرتضی صالحی مدیر شعب استان و جمعی از کارکنان مدیریت حضور داشتند امام جمعه مشهد با تاکید بر اینکه ما نمی‌خواهیم اموال بانکی از بین برود و امانت مردم مورد حیف و میل قرار گیرد, اظهار داشت: مردم با چشم امید به بانک مسکن به نوعی می‌خواهند با دریافت تسهیلات از این بانک صاحب مسکن شوند امام جمعه مشهد بانک مسکن را به عنوان بزرگترین بانک تخصصی دولت در حوزه ساخت مسکن معرفی و خاطرنشان کرد : پرداخت تسهیلات مسکن مهر یک حرکت مثبت در جهت خانه دار کردن قشر آسیب پذیر جامعه بوده و بانک مسکن به کیفیت ساخت توجه ویژه ای دارد که نشانگر اهمیت و نگاه ویژه مسؤولان و کارکنان این بانک به ایجاد سرپناه مطمین برای مردم است. وی با توجه به اهمیت موضوع تامین مسکن، تلاش های کارکنان بانک مسکن در این زمینه را تلاشی مقدس دانست که نزد خداوند تبارک و تعالی بسیار ارزشمند است.

مدیر شعب استان نیز با ارایه گزارشی از عملکرد بانک مسکن استان در حوزه های مختلف اظهار داشت: در سال های اخیر جهت احداث 145.000 واحد مسکونی که شامل 117.000 واحد مسکن شهری،‌25.000 واحد مسکن روستایی و 2000 واحد بافت فرسوده می باشد بانک مسکن تسهیلات پرداخت نموده است.

صالحی در ادامه سخنان خود گفت: 6 درصد از پرسنل،‌6 درصد از شعب و 6 درصد از مانده سپرده های بانک های استان به بانک مسکن تعلق دارد و در صورتی که 27 درصد از مانده تسهیلات استان متعلق به بانک مسکن است.

مدیر شعب استان اظهار داشت کل تسهیلات پرداختی بانک مسکن استان از ابتدای تاسیس تاکنون 42.000 میلیارد ریال است که 30.000 میلیارد ریال آن فقط در 4 سال گذشته و از خط اعتباری طرح مسکن مهر پرداخت شده است.

آخرین بروزرسانی 1394/5/4