تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر شعب خراسان رضوی :

ماموریت اصلی بانک مسکن در تسهیل فرایند تامین مالی است

مدیرعامل سازمان بازآفرینی فضاهای شهری شهرداری مشهد خواستار توسعه تعامل با بانک مسکن شد.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی در جلسه ای که به منظور بررسی روش های تامین مالی جهت احیای بافت فرسوده و ناکارامد شهری و با حضور حسن خطیب زاده مدیر شعب استان برگزار شد، مجتبی شاکری روش مدیرعامل سازمان بازآفرینی فضای شهری شهرداری مشهد توسعه تعامل با بانک مسکن را خواستار شد.

خطیب زاده در این  نشست گفت: یکی ازماموریت های اصلی بانک مسکن تسهیل فرایند تامین مالی حوزه مسکن و توسعه شهری است و  توسعه همکاری  میان شهرداری و بانک مسکن می تواند راهگشای تحقق اهداف مشترک هر دو سازمان باشد.

وی ادامه داد : تسهیلات مشارکت مدنی ساخت مسکن در بافت فرسوده شهری فراهم  است  و با توجه به اهداف بانک در حمایت از سازندگان حرفه ای واحدهای مسکونی در این مناطق می تواند باعث رونق بیشتر ساخت و ساز و همچنین زیباسازی فضای شهری  شود .

مجتبی شاکری روش مدیرعامل سازمان بازآفرینی فضای شهری شهرداری مشهد  نیز به بیان مشکلات مربوط به این منطقه پرداخت و گفت: به منظور اطلاع رسانی بیشتر و همچنین تسهیل در فرآیند ها تعداد 23 دفتر تسهیل گری با هزینه شهرداری در این مناطق شروع مشغول فعالیت  هستند

وی در ادامه سخنان خود از آمادگی شهرداری مشهد در جهت انعقاد تفاهم نامه با بانک مسکن و تعهد پرداخت قسمتی از سود تسهیلات پرداختی خبر داد.

آخرین بروزرسانی 1399/5/5