تازه های اخبار تازه های اخبار

فصل مشترک بانک مسکن و شهرداری ها

خطیب زاده : برای توسعه شهری و احیای بافت های فرسوده همه گونه خدمات بانکی می دهیم مدیر شعب خراسان رضوی ، در دیدار با شهرداران مناطق مشهد از آمادگی بانک مسکن برای توسعه تعامل با هدف رونق بخشی به ساخت و ساز و اشتغال زایی بیشتر در حوزه مسکن و ساختمان خبر داد.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی ،  حسن خطیب زاده مدیر شعب استان  در این نشست ها گفت : یکی ازماموریت های اصلی بانک مسکن ، تسهیل فرایند تامین مالی حوزه مسکن و توسعه شهری و همچنین ارایه خدمات مالی، بانکی و مشاوره ای به فعالان، توسعه گران و سازندگان واحدهای مسکونی  است .

خطیب زاده افزود : با عنایت به  جایگاه شهرداری به عنوان متولی اصلی حوزه برنامه ریزی شهری از یک سو و سیاست های ویژه بانک مسکن درحمایت از صنعت ساختمان و همچنین حمایت ازطرح احیای بافت فرسوده شهری از سوی دیگر همکاری هرچه بیشتر فی مابین  می تواند راهگشای تحقق اهداف مشترک هر دو سازمان باشد.

 در ادامه مریم عرب احمدی شهردار منطقه یازده مشهد نیز با تقدیر از اقدامات بانک مسکن تعامل هر بیشتر به خصوص در جهت تامین مالی سازندگان و مجتمع سازان این منطقه را خواستار شد.

همچنین در نشست با شهردار منطقه 10مشهد، احمد حافظ شهردار این منطقه اقدامات بانک مسکن را در ایجاد رونق در بازارمسکن و توسعه شهری مؤثر دانست.

حافظ افزایش سقف تسهیلات خرید و ساخت مسکن  را خواستار شد و گفت: اگرچه نرخ و مدت تقسیط تسهیلات مسکن برای بسیاری از مشتریان مناسب  است  اما با توجه به تورم به وجودآمده در بازار مسکن مبلغ تسهیلات جوابگوی مشتریان  نیست .

در نشستی دیگر که در شهرداری منطقه دوازده مشهد برگزار شد، علی زینت بخش شهردار این منطقه در خواست احداث شعبه بانک در منطقه دوازده را مطرح کرد و گفت : با توجه به حجم عظیم ساخت و ساز در این منطقه وجود شعبه بانک مسکن در جذب مشتریان و ارایه خدمات به انها می تواند بسیار موثر باشد.

 

آخرین بروزرسانی 1399/5/7