تازه های اخبار تازه های اخبار

از سوی مدیریت استان انجام شد

اهدائ گل به پزشکان خراسان رضوی

همزمان با روز پزشک مسوولان مدیریت خراسان رضوی با حضور در محل سازمان نظام پزشکی استان و اهداء سبد گل این روز را گرامی داشتند .

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی ، محمدپورقربانی معاون اجرائی  مدیریت همزمان با روز پزشک در محل سازمان نظام پزشکی  استان  حضور یافته و با رئیس این سازمان دیدار و گفتگو کرد.

پورقربانی در این مراسم که محمدرضا عباسی رئیس شعبه بلوار سجاد مشهد، زهره کدخدا مزرجی رئیس دایره امور اعتباری و مرتضی قلی زاده رئیس دایره ارتباطات و بازاریابی نیز حضور داشتند از زحمات جامعه پزشکی به خصوص در شرایط سخت کرونایی تقدیر و تشکر کرد.

وی افزود: در شرایطی که ویروس کرونا هر روز نمایی از پیچیدگی های خود را نشان می دهد و همچنان علم بشر از کشف دارو و واکسن علیه آن عاجز مانده، مدافعان عرصه سلامت نیز هر روز نمایی از فداکاری و ایثار خود را در عرصه خدمت به کشور و نجات هم وطناننشان آشکار می کنند.

معاون اجرائی استان ادامه داد: امروز مردم قدرشناس خدمات جامعه پزشکی هستند و بیش از گذشته نسبت به سختی کار آنها آگاه شده اند.

در ادامه این جلسه دکتر بیرجندی نژاد رئیس سازمان نظام پزشکی استان از اقدام بانک مسکن در گرامیداشت روز پزشک تقدیر کرد.

رئیس سازمان نظام پزشکی مشهد ادامه داد : بازدید های به عمل آمده از شعب بانک مسکن نشان از رعایت مناسب پروتکل های بهداشتی توسط  این بانک دارد که این اقدام  جای تقدیر و تشکر دارد .

در بخش دیگری از این نشست روسای دوایر ارتباطات و بازاریابی و امور اعتباری مدیریت به تشریح انواع سپرده ها و تسهیلات بانک مسکن پرداختند.

همچنین علیرضا عباسی رئیس شعبه بلوار سجاد مشهد نیز  از امادگی این شعبه جهت ارائه خدمات به پزشکان و تخصیص باجه VIP به آنها خبر داد. 

آخرین بروزرسانی 1399/6/16