تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر خراسان رضوی خطاب به کارکنان استان :

توسعه فرهنگ بانکداری الکترونیک را جدی بگیرید

به وصول مطالبات، تحقق اهداف جذب منابع، تكريم ارباب رجوع و رعايت اصول مشتري مداري، پرستاری مشتریان، بازاریابی اعتباری و رعایت توازن بین منابع و مصارف و توسعه فرهنگ بانکداری الکترونیک توجه جدب و ویژه داشته باشید

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی ، حسن خطیب زاده مدیر شعب استان در سومین وبینار روسای شعب در سالجاری، با  بیان این مطلب  و تقدیر از همکاری و همدلی کارکنان در شرایط سخت  کرونایی ، تلاش  مضاعف آنان را برای تحقق اهداف خواستار شد.

وی با تاکید بر اینکه از ابتدای بحران کرونا ، بزرگترین دغدغه مسوولان و مدیران بانک حفظ سلامت کارکنان بوده است اظهار داشت : همراهی و همدلی کلیه کارکنان در این شرایط سخت قابل تمجید است . خطیب زاده از عملکرد مطلوب و از خودگذشتگی کارکنان و همچنین مدیریت هوشمندانه معاون اداری و پشتیبانی  مدیریت و  کارکنان دوایر ستادی در کنترل این شرایط و اقدامات موثر  قدردانی کرد.

مدیر شعب استان ، به فرصت محدود باقی مانده تا پایان شهریورماه اشاره  کرد و بررسی همه جانبه و فوری کارنامه ارزیابی عملکرد فعلی شعب و برنامه ریزی و تلاش مضاعف  برای جبران کاستی ها و بهبود  عملکرد را خواستار شد.

در ادامه این  نشست محمد پورقربانی معاون اجرائی مدیریت ، مواردی  از جمله توجه  کارکنان به دستورالعمل هاي اجرائي ، رعایت بهداشت اعتباری و الزام مشتریان به ایجاد رسوب کافی، کاهش تعداد پرونده های مطالباتی و استفاده از ظرفیت فروش اقساطی تدریجی به خصوص در مورد پرونده های مشارکت مدنی مسکن مهر را مورد  تاکید  قرار داد.

در بخش دیگری از وبینار محسن علیمحمدی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت   با تقدیر از همراهی، همدلی و زحمات کارکنان به خصوص  کارکنان شرکتی ، رعایت پروتکل های بهداشتی و دستورالعمل های اجرائی  را خواستار شد.

همچنین حمیدرضا همت آبادي معاون مالي و فناوري اطلاعات استان  نیز ضمن تحلیل کارنامه ارزیابی عملکرد استان ، خواستار تلاش مضاعف کلیه کارکنان  برای ارتقاء وضعیت شعب شد.

حجت عظیمی رئیس حوزه حراست استان ضمن گرامیداشت هفته دولت بر حفظ ظواهر دینی در محیط های سازمانی، حرکت برای تحقق اهداف سازمانی در چارچوب ضوابط و قوانین، مشتری مداری و تکریم مشتریان، منع انتشار اخبار و اطلاعات سازمانی در شبکه های غیرمجاز خارجی و فضای مجازی و رعایت پوشش سازمانی مناسب تاکید کرد .

آخرین بروزرسانی 1399/7/12