تازه های اخبار تازه های اخبار

توسط سازمان انتقال خون صورت گرفت

قدردانی از همکار خراسانی به عنوان اهدا کننده برتر خون

معاون سازمان انتقال خون خراسان رضوی ، طی مراسمی از عباس سورگی معاون شعبه میدان حر مشهد به عنوان اهدا کننده برتر خون استان تقدیر کرد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت خراسان رضوی ، در این مراسم که محمد پورقربانی معاون اجرایی مدیریت ، مرتضی قلی زاده ریس دایره ارتباطات و بازاریابی حضور داشتند سبحانی معاون سازمان انتقال خون استان اظهار  گفت : عباس سورگی از سال 1388 تا 1399 ، 41 بار خون اهدا  کرده و به عنوان اهدا کننده  برتر خون استانی از طرف سازمان انتقال خون برگزیده شده است

وی افزود :  با توجه به اینکه گروه خونی وی o منفی  است که جزئ گروههای خونی کمیاب  است ، این اقدام ایشان بسیار قابل تقدیر است.

سبحانی ادامه داد: اقدام عباس سورگی در اهدا مستمر و منظم خون ، حرکتی خداپسندانه و نمونه ای از ایثار و فداکاری است و سازمان انتقال خون نیز به عنوان متولی این امر ، تقدیر از وی و ترویج این فرهنگ را سرلوحه و و وظیفه خود می داند.

سپس محمد پورقربانی معاون اجرایی مدیریت  در این مراسم ، بر تعامل بانک مسکن و سازمان انتقال خون در رابطه با اهدائ خون توسط کارکنان بانک و استفاده از ظرفیت های سازمان انتقال خون تاکید کرد.

آخرین بروزرسانی 1399/7/12