تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر خراسان رضوی :

تلاش کارکنان با وجود شیوع بیماری کرونا قابل ستایش است

مدیر خراسان رضوی همدلی و تلاش کارکنان بانک را در شرایط سخت کرونائی قابل ستایش دانست.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی حسن خطیب زاده مدیر شعب استان این مطلب را در مراسمی که معاونان مدیریت ، ریس و معاون کانون بازنشستگان استان و روسای دوایر مدیریت حضور داشتند عنوان کرد .

خطیب زاده گفت : در روزهایی که تعدادی از کارکنان با ویروس کرونا، شرایط تلخی را تجربه کردند، گروهی دیگر از همکاران با ایثار و گذشت، تلاش خود را در پاسخگوئی توام با تکریم مشتریان به کار گرفتند که این اقدام آنان شایسته تقدیراست.

محسن علیمحمدی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت نیز  در این مراسم به تشریح اقدامات انجام شده این استان در مبارزه و پیشگیری از بیماری کرونا پرداخت.

وی گفت : از ابتدای شیوع بیماری کرونا، این مدیریت حفظ سلامت کارکنان را سرلوحه اقدامات خود قرار داد و از تمام ظرفیت های موجود در این مسیر استفاده کرد.

علیمحمدی افزود: مدیریت خراسان رضوی در اولین گام وبه منظور تسهیل در انجام آزمایش ها  و امور مربوط به تشخیص بیماری نسبت به انعقاد تفاهم نامه با جهاد دانشگاهی استان اقدام کرده  است.

وی پیگیری مستمر وضعیت بیماری کارکنان توسط مسوولان مدیریت، ارسال بسته های محتوی مواد عذایی مکمل درمان به همراه پیام کتبی آرزوی سلامتی مدیر استان به منزل بیماران، نظارت بر تکمیل مراحل درمان توسط کارکنان و پیشگیری از مراجعه همکاران ناقل و یا مشکوک به محل کار و برنامه ریزی در جهت تامین نیروی شعب را از جمله اقدامات صورت گرفته این مدیریت عنوان کرد.

در پایان با اهدائ لوح تقدیر و  هدایایی توسط مدیر شعب استان از  50نفر کارکنان تلاشگر این ستان که در طی زمان شیوع بیماری کرونا همکاری تنگاتنگی با مدیریت و شعب داشتند تجلیل شد.

 

آخرین بروزرسانی 1399/7/12