تازه های اخبار تازه های اخبار

اهدای گل به آتش نشانان خراسان رضوی

همزمان با روز آتش نشانی و ایمنی ، مسوولان مدیریت خراسان رضوی با حضور در سازمان آتش نشانی و اهداء گل به آتش نشانان این روز را گرامی داشتند.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی ، در این مراسم که محمدپورقربانی معاون اجرائی مدیریت ، محسن علیمحمدی معاون اداری و پشتیبانی مدیریت، علی خداپرست رئیس شعبه بلوار دانشجو و جمعی از روسای دوایر و کارشناسان مدیریت نیز حضور داشتند از زحمات آتش نشانان تجلیل شد.

محمد پورقربانی معاون اجرایی مدیریت گفت : اتش نشانی عشق است و نه شغل،  آتش نشانان فرشته های نجاتی هستند که آتش عشق خدمت به خلق در وجودشان زبانه می کشد تا آتش سوزان و سوزنده حوادث را در زندگی خلق خاموش کنند.

محسن علیمحمدی معاون اداری و پشتیبانی استان نیز اظهار داشت: آتش نشان ها اغلب افرادی از جان گذشته و داوطلب و علاقه مند به نجات جان انسان ها هستند  که برای تک تک آتش نشانان آرزوی موفقیت و سربلندی دارم.

در ادامه مسعود ظهوریان سرپرست سازمان آتش نشانی مشهد  با تقدیر از اقدام بانک مسکن در گرامیداشت روز آتش نشان  گفت : بانک مسکن به عنوان یک  بانک دولتی ، علاوه بر فعالیتهای اصلی در عرصه مسوولیت های اجتماعی نیز کارنامه درخشانی دارد . وی  همچنین خواستار توسعه تعامل با بانک مسکن در جهت خانه دار نمودن کارکنان این سازمان شد.

آخرین بروزرسانی 1399/7/24