تازه های اخبار تازه های اخبار

رییس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی

بانک مسکن ، قانومند و مشتری مدار است

ریس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی، در دیدار با مدیر استان ، بانک مسکن را بانکی قانونمند و مشتری مدار عنوان کرد.

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی رضا جمشیدی  در این  نشست که به منظور تقدیر از اقدامات بانک مسکن با حضور معاونان اجرایی و مالی و فناوری اطلاعات مدیریت و همچنین معاونان  سازمان مدیریت و برنامه ریزی برگزار شد بر لزوم همگرائی بیشتر دستگاه ها و سازمان ها به منظور تسهیل در خانه دار نمودن جوانان تاکید کرد.

جمشیدی  گفت : امروزه یکی از بزرگترین دغدغه ها و مشکلات خانواده ها تامین مسکن است که با توجه به شرایط تورمی بسیار مشکل  است .

رئیس سازمان مدیریت و برنامه ریزی خراسان رضوی گفت : کمبود مسکن علاوه بر ابعاد اقتصادی، باعث کاهش انگیزه جوانان جهت تشکیل خانواده نیز شده است.

وی ادامه داد: اگرچه عملکرد بانک  مسکن از موفقیت بزرگ این بانک در تامین مالی حوزه مسکن و ساختمان در طول سالیان فعالیت حکایت دارد ولی در شرایط فعلی سهم تسهیلات پرداختی این بانک از قیمت مسکن بسیار کاهش یافته است که نیازمند بازنگری و حمایت دولت در این بخش  است .

 در ادامه حسن خطیب زاده مدیر شعب استان به ارائه گزارشی از فعالیت ها و اقدامات بانک مسکن پرداخت و از آمادگی این بانک در جهت تامین مالی حوزه مسکن و ساختمان در چارچوب طرح اقدام ملی خبر داد.

مدیر شعب استان به پویش چگونه خانه دار شویم اشاره کرد و گفت: هدف از اجرای این پویش ارائه خدمات مشاوره ای به کارکنان ادارات و سازمان ها و آشنایی ایشان با انواع تسهیلات خرید و ساخت مسکن است.

آخرین بروزرسانی 1399/7/24