تازه های اخبار تازه های اخبار

معاون آستان قدس رضوی :

بانک مسکن انتخاب اول آستان است

با بررسی های صورت گرفته و مذاکرات انجام شده با بانکهای مختلف ، بانک مسکن با توجه به فعالیت تخصصی در حوزه مسکن و ساختمان به عنوان بانک عامل برای احداث پروژه 225 واحدی انتخاب شده است که امیدواریم همکاری های دو جانبه خوبی را با این بانک آغاز کنیم

به گزارش روابط عمومی خراسان رضوی ، مهدی عالی گلستان این مطلب را در نشستی که به منظور توسعه تعامل دو جانبه و تأمين مسكن كاركنان آستان قدس رضوی با حضور سید علیرضا حسینی مدیر اداری و مالی آستان قدس رضوی و مدیر شعب استان برگزار شد عنوان کرد .

در این نشست عالي گلستان گفت : تامین مسکن کارکنان همواره یکی از دغدغه های مسوولان آستان قدس رضوی بوده است  . معاون اداری و پشتیبانی آستان قدس رضوی افزود : با توجه به برنامه ریزی های انجام شده،  این سازمان احداث پروژه های مسکونی جهت کارکنان را در دستور کار خود قرار داده است که در اولین گام ، مراسم كلنگ زنی پروژه 225 واحدی با حضور توليت آستان قدس رضوی انجام پذیرفته است .

در ادامه نشست  حسن خطيب زاده مدیر شعب استان  خانه دار کردن كاركنان آستان قدس  رضوی را از افتخارات بانك مسكن عنوان و بر تعامل طرفین تأكيد  کرد.

در پایان این نشست بيژن صادقي رئیس شعبه مرکزی مشهد با  اعلام آمادگي در خدمت رساني  مطلوب به کارکنان آستان قدس ، تمركز ساير وجوهات آستان قدس در حساب هاي بانك را خواستار شد.

 

آخرین بروزرسانی 1399/7/24