تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیر استان دستور داد

تشکیل شورای فرهنگی در خراسان رضوی

در اولین نشست ستاد اقامه نماز خراسان رضوی مدیر استان ضمن تاکید بر تداوم چنين جلساتي به منظور هم انديشي بيشتر در این حوزه ، خواستار تشكيل ستادها و شوراهاي فرهنگي در مدیریت شد.

به گزارش روابط عمومي مديريت خراسان رضوي، در اين نشست که با هدف ترویج نماز جماعت و با حضور معاونان اجرايي و اداري پشتيباني مدیریت ، امام جماعت مديريت، معاون حوزه حراست و فرمانده پايگاه مقاومت بسيج برگزار شد.حسن خطیب زاده اظهار داشت :  تشكيل ستاد ها و شوراهاي فرهنگي در يادآوري ارزش هاي ديني بسيار مؤثر است و به عنوان مكمل در تصميم گيري ها تاثير بسزايي دارد.

وی افزود : ايجاد چنين شوراهايي مسير رشد و تعالي سازمان را مشخص و در مسير درست راهبري مي كند و فعاليت هايي كه خيريه بنت الشهيد رقيه (س) و هيأت مذهبي در اين مديريت انجام مي دهند از نمونه اينگونه فعاليت هاست.

خطيب زاده در ادامه به مواردي از جمله اهتمام در تجهییز نمازخانه در شعب، رعايت پروتكل هاي بهداشتي در نمازخانه در هنگام برگزاري نماز جماعت و اجراي زيارت عاشورا و  استفاده از مهر شخصي تاكيد كرد.

سپس محسن عليمحمدي معاون اداري پشتيباني مديريت بر تداوم انجام شعائر مذهبی و معنوی با رعایت شیوه نامه های بهداشتی تاکید کرد.

در ادامه محمد پورقرباني معاون اجرايي مديريت ترویج آموزه های دینی به ویژه توصیه های اخلاقی توسط امام جماعت در سخنراني ها را خواستار شد.

سپس حجت الاسلام و المسلمين رمضاني  امام جماعت مدیریت  گفت : با عنایت به کاهش مطالعات مردم  در حوزه ديني ، تشویق در جهت ترویج فرهنگ مطالعه و معرفی منابع معتبر مذهبی در ارتقاي سطح دانش ديني مردم بسیار  موثر   است .

 

آخرین بروزرسانی 1399/8/5