تازه های اخبار تازه های اخبار

رسول مالمیر مدیر شعب استان کردستان تاکید کرد :

« وظیفه تک تک همکاران مشارکت فعال در بازاریابی است »

نشست و هم اندیشی متصدیان امور بانکی با حضور مدیر شعب و کارشناسان بازاریابی مدیریت و کلیه متصدیان امور بانکی شعب سطح شهر سنندج در راستای تعامل و هم اندیشی سیاستها و اولویتهای بانکی و امورات بازاریابی ، جذب منابع ، مشتری مداری ،وصول مطالبات معوق و نیز بررسی مسایل و مشکلات شعب در سالن اجتماعات شعبه کشاورز سنندج برگزار شد .

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک مسکن استان کردستان ، در ابتدای جلسه مالمیر مدیر شعب استان با ارایه گزارش کاملی از عملکرد مدیریت شعب استان تا پایان مهر ماه سالجاری و روند کاهش منابع گفت : نیازهای مشتریان به سپرده های بانکی از یک طرف و دیگر رقبا از سوی دیگر منجر به خروج منابع از شعب استان بوده که باید با برنامه ریزی و پیگیریهای مستمر از کاهش بی رویه منابع تا حدود زیادی بکاهیم .

وی در ادامه آگاه بودن کارکنان شعب از مانده منابع ، مطالبات ، خدمات بانکداری و ... را یک اصل دانست و افزود : در دنیای رقابتی امروز باید با آگاهی داشتن از وضع موجود و توانایی های بالقوه خود نیازها و خواسته های مشتریان را شناسایی نموده و با همت و تلاش و خرد جمعی و با بازاریابی های هدفمند مسیر پیشرفت بانک را بیش از پیش هموار نمود .  

ایشان در ادامه با اشاره به این مطلب که « وظیفه تک تک همکاران مشارکت فعال و پویا در بازاریابی است» اضافه کرد : برای رسیدن به اهداف در شعبه تلاش همگانی و برنامه ریزی مستمر به عنوان یک اصل اساسی تعیین شده ، لذا انتظار داریم مسیولین با هدفگذاری برای تک تک همکاران در تمام سرفصلها از جمله بازاریابی و وصول مطالبات و خدمات کارمزد محور و تکریم ارباب رجوع و ... تمام پرسنل را با امورات بانکی مرتبط نموده تا شاهد رشد و تعالی باشیم .

مالمیر در ادامه افزود : متصدیان امور بانکی نقش کلیدی و حساسی در جذب منابع و حفظ سپرده های بانک را ایفا می نمایند ، زیرا تمام فعالیت و اقدامات کارشناسان مدیریت و گروه بازاریابی هر شعبه به نحوه ی عملکرد تحویلداران و کارکنان پشت باجه ختم شده و بایستی همکاران با برخورد مناسب و صحیح با مشتریان ، بتوانند از خروج منابع بانک ممانعت به عمل آورند و این نحوه عملکرد کارکنان و رضایت نسبی مشتریان و ارباب رجوع بیشترین تاثیر در حفظ سپرده در بانک را بدنبال خواهد داشت .

  مالمیر در ادامه به اهمیت گردش شغلی و جابجایی کارکنان اشاره نمود و یاد آور شد : جابجایی همکاران بر اساس ایجاد انگیزه و شایسته سالاری بیشتر بوده و هدف شناسایی کارکنان زبده و بکارگیری آنان در پستهای حساس است که یکی از موارد شناسایی ،‌آزمون سنجش شغلی بانک می باشد که نتایج حاصله در انتصابات لحاظ شده تا بهترین فرد برای احراز شغل مورد نظر انتخاب شده و در نهایت سازمان نیز به نتیجه مطلوب خود برسد .

مدیر شعب استان در بخش دیگری از سخنان خود به رعایت کردن سلسله مراتب اداری ، تعهد و تعصب سازمانی ، بی تفاوتی ، روز مره گی ، رعایت شیونات و تکریم ارباب رجوع ، ارزایابی عملکرد اشاره کرد و آنان را جز اصول و اولویتهای اساسی بر شمرد .

لازم به ذکر است در ادامه نیز کلیه متصدیان امور بانکی به بیان مسایل و مشکلات شعبه پرداختند و به بحث و تبادل نظر درخصوص موارد مطروحه پرداختند ./

 

 

                                                  مدیر شعب استان کردستان

                                              رسول مالمیر
 

آخرین بروزرسانی 1394/4/24

مطالب مرتبط مطالب مرتبط