تازه های اخبار تازه های اخبار

« به مناسبت سالروز شهادت خبرنگار شهید محمود صارمی ازفعالان عرصه مطبوعات استان کردستان تجلیل شد

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب بانک مسکن استان این مراسم به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار به منظور تقدیر و تجلیل از خبرنگار و فعالان خبری استان با حضور مدیر استان کردستان برگزار شد

در این مراسم سید اصغر حسینی مدیر شعب استان ضمن اشاره به نقش و تاثیر گذاری رسانه در استان ، رسالت رسانه را در آگاهی بخشی به جامعه و فرهنگ سازی بر شمرد و افزود : امروزه رسانه ها به منبع قدرت تبدیل شده اند و نمی توان نقش رسانه ها در عصر امروز و میزان تاثیر گذاری آن را انکار کرد .
وی در ادامه اظهار داشت : مدیران و افراد جامعه نباید در مقابل انتقادات خبرنگاران حساسیت نشان دهند ، بلکه با دید مثبت به جنبه انتقاد نگریسته و در جهت رفع نقاط ضعف تلاش نمایند .
همچنین در ادامه مراسم احمدی مدیر سوول ایرنا وهفته نامه سیروان در استان افزود : امروز رسانه و تاثیر گزارش آن در سطح ملی و محلی می تواند بیشترین تاثیر گذاری برای دستگاههای اجرایی به همراه داشته باشد و در این راستا انتظار می رود مسوولان در انعکاس خبرها همکاری بیشتری را با خبرنگاران داشته باشند و این ضرورت در امر اطلاع رسانی مورد توجه همکاران قرار گیرد .
لازم به ذکر است در خاتمه مراسم از طرف مدیریت به خبرنگاران دراستان هدایایی به رسم یادبوداهدای شد و از زحمات آنان تقدیر وتشکربعمل آمد.
مدیریت شعب استان کردستان

 

آخرین بروزرسانی 1394/4/29

مطالب مرتبط مطالب مرتبط