تازه های اخبار تازه های اخبار

مسیول بسیج کارمندان سپاه بیت المقدس کردستان:

از عملکرد پایگاه مقاومت بسیج شهدای بانک مسکن مدیریت کردستان تقدیر کرد

مسیول سازمان بسیج کارمندان سپاه بیت المقدس کردستان با جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان و فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهدای بانک مسکن کردستان دیدار و از عملکرد بسیجیان این پایگاه قدیردانی کرد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان: در این دیدار جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان تفکر بسیجی را منشای توسعه همه جانبه استان ذکر کرد و گفت: تفکر و بصیرت بسیجی و روحیه جهادی در توسعه استان خصوصا توسعه اقتصادی و افزایش سطح درآمد و رفاهی اجتماعی آحاد جامعه نقش اساسی و بنیادی دارد.

سلیمی در ادامه به بیان فعالیتهای پایگاه مقاومت بسیج شهدای بانک مسکن کردستان پرداخت و افزود: این پایگاه در راستای رسالت اصلی خود که خدمت صادقانه به مردم  است توانسته است در دو مقطع با همراهی و همکاری کارکنان و تشکیل صندوق خیریه ، 1600 بسته لوازم التحریر در میان دانش آموزان استان در مهر ماه و 200 بسته معیشتی در نوروز 99 توزیع نماید.

وی همپچنین به برگزاری همایش انقلابی ماندن و جشنواره فرهنگی ورزشی گرامیداشت هفته بسیج اشاره کرد و ابراز داشت: پایگاه مقاومت بسیج شهدای بانک مسکن کردستان در هفته مبارک بسیج جشنواره فرهنگی ورزشی گرامیداشت این هفته را در سطح کارکنان مدیریت و همایش انقلابی بودن و انقلابی ماندن را را در ایام دهه مبارک فجر برگزار کرد که مورد استقبال بسیار یاز کارکنان مدیریت قرار گرفت.

مدیر شعب کردستان همچنین اقدامات پایگاه در تحقق شعار سال و طرح کمک مومنانه اینچنین عنوان کرد:  این پایگاه در جهت درراستای تاکید مقام معظم رهبری بیش از 200 بسته معیشتی را در طرح کمک مومنانه در میان نیازمندان استان توزیع نموده است.

در ادامه یونس احمدی معاون مالی و فناوری مدیریت نیز با تقدیر از حضور مسیولین سازمان بسیج کارمندان سپاه بیت المقدس کردستان در بانک مسکن گفت: فعالیتهای بسیج در راستای تحقق اهداف نظام که همانا خدمت به اسلام و مردم است انجام می گیرد و فعالیت در چنین نهاد مقدسی افتخار برای هر ایرانی است.

در ادامه این جلسه رمضانزاده مسیول سازمان بسیج کارمندان سپاه بیت المقدس کردستان نیز با تقدیر از فعالیتهای پایگاه مقاومت بسیج گفت: تعامل و همکاری پایگاه مقاومت بسیج شهدای بانک مسکن با سازمان بسیار سازنده و پویا است که امید است در سال 99 نیز این فعالیتها تداوم داشته باشد.

رمضانزاده به تشریح برنامه های سال 99 سازمان بسیج پرداخت و افزود: این سازمان فعالیتهای خود را در سال 99 برنامه ریزی و زمانبندی نموده است که همراهی و همکاری ادارات و سازمانهای استان می توانیم در  اجرا و تحقق این برنامه ها نقش بسیار مهمی دارد.

گفتنی است در پایان این دیدار برنامه فعالیتهای پایگاه مقاومت بسیج شهدای بانک مسکن کردستان در سال 99 بررسی و به تصویب و تایید سازمان بسیج کارمندان استان کردستان رسید.

آخرین بروزرسانی 1399/12/18

مطالب مرتبط مطالب مرتبط