تازه های اخبار تازه های اخبار

آبفای کردستان انتخاب کرد

سلیمی مدیر برتر استان در حوزه فرهنگسازی مصرف آب شد.

با انتخاب آبفای استان کردستان طی مراسمی در مدیریت شعب استان کردستان و با حضور صدا و سیمای مرکز کردستان از جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان به عنوان مدیر برتر استان در حوزه فرهنگ سازی مصرف آب تقدیر شد.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا: در این نشست جلال الدین سلیمی درخصوص کمپین حمایت از مصرف صحیح آب گفت: از سال 1397 با تصویب هیات مدیره محترم بانک مسکن و در راستای مسیولیت اجتماعی بانک، کمپین حمایت از مصرف صحیح آب در راستای اشاعه و گشترس فرهنگ مصرف آب به صورت ملی آغاز شد که در استان کردستان نیز برنامه ها و فعالیتهای بسییار ارزشمندی با همکاری آبفای استان که ممهمترین آن تقدیر از مشترکین کم مصرف آب استان بود، انجام شد.

 سلیمی برتداوم این کمپین در سال 99 نیز تاکید کرد و افزود: در سال 99 نیز کمپین مصرف آب مجدد در دستور کار مدیریتها بعنوان مسدولیت اجتماعی بانک قرار گرفت و در آستانه فرارسیدن ماه های گرم سال ، لزوم مصرف بهینه آب در جامعه بیش از پیش احساس می شود و باید از تمام ظرفیتهای کشور در راستای فرهنگ سازی مصرف بهینه آب خصوصا در ایام شیوع کرونا استفاده کرد.

وی همچنین از همکاریهای آبفای استان در اجرای کمپین آب در استان تقدیر کرد و گفت: بدون شک آبفای استان نقش بسیار ارزنده ای در اجرای کمپین آب داشته و این مدیریت از حسن نظر مدیران این شرکت در انتخاب بانک مسکن بعنوان دستگاه اجرایی برتر در حوزه فرهنگ سازی مصرف آب قدردانی می نماید.

مدیر شعب استان به اجرای طرح بانکدار سبز در راستای کاهش و استفاده بهینه از حاملهای انرژی خصوصا آب اشاره کرد و ابراز داشت: مدیریت کردستان برای اولین بار در سال 98 طرح بانکدار سبز را در راتای کاهش مصرف کاغذ و فرهنگ سازی مصرف حاملهای انرژی در سطح شعب و کارکنان برگزار کرد که این طرح با حمایت و مولافقت مدیران ارشد بانک اکنون به صورت کشوری در سطح مدیریتهای بانک مسکن در حال اجراست.

لازم بذکر است در این نشست همچنین کلیات برگزاری اولین جشنواره فیلم 100 ثانیه ای با موضوع مصرف آب به تصویب رسید و در ادامه از جلال الدین سلیمی بعنوان مدیر برتر حوزه فرهنگ سازی مصرف آب در سطح استان تقدیر بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1399/12/18

مطالب مرتبط مطالب مرتبط