تازه های اخبار تازه های اخبار

مدیرشعب کردستان:

تحقق 122 درصدی اهداف ضمانتنامه مدیریت کردستان با اجرای طرح تمهید

جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان کردستان در مصاحبه با خبرنگار استانی هیبنا ، ازتحقق 122 درصدی اهداف ضمانتنامه در پایان تیرماه 1399 در این مدیریت خبرداد.

به گزارش خبرنگار استانی پایگاه خبری بانک مسکن- هیبنا، جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان با تشریح جزییات این خبر گفت: با تعیین اهداف در هر کدام از بخشها برای مدیریت کردستان، این مدیریت در راستای ایجاد انگیزه در کارکنان و تعیین نقشه را در دستیابی به اهداف تعیین شده اقدام به طراحی طرحهایی تشویقی نموده است که در بخش ضمانتنامه با طراحی طرح تمهید توانسته است 122 درصد اهداف تعیین شده را در پایان تیرماه ماه 1399 محقق نماید.

وی در تشریح طرح تمهید ابراز داشت: طرح تمهید از ابتدای سال جاری با تعیین اهداف و نیز شناسایی بازارهای هدف برای هر یک از شعب در راستای ایجاد انگیزه در کارکنان آغاز گردید که به موجب این طرح شعبی که بتوانند کلیه اهداف خود را در پایان شهریور ماه محقق نمایند ، مورد تقدیر و تشویق مدیریت قرار خواهند گرفت.

سلیمی شعب کشاورز ، بانه سید جمال الدین قروه، سعدی سنندج و مرکزی سنندج را شعب موفق در تحقق صددرصدی اهداف ضمانت نامه در سال 99، عنوان کرد و افزود: شعب کشاورز ، بانه سید جمال الدین قروه، سعدی سنندج و مرکزی سنندج توانسته اند کلیه اهداف خود را در بخش ضمانت نامه محقق نمایند و شعبه مرکزی سنندج نیز بیش از 110 درصد اهداف خو ددر پایان تیرماه را محقق نموده است که در مراسم ویژه ای از کارکنان این شعب با اهدای لوح و هدایای تقدیر خواهد شد.

مدیر شعب استان کردستان تحقق اهداف در بخشهای عملکردی را نتیجه برنامه ریزی، تعیین هدف و پیگیریهای مستمر عنوان کرد و ابراز داشت: اهداف در هر کدام از بخشهای عملکردی خصوصا ضمانتنامه براساس ظرفیتهای منابع انسانی و جغرافیایی شعب تعیین می شود که پس از تعین اهداف، برنامه ریزی و راهکاری های لازم در جهت تحقق اهداف از وس یمدیریت داده می شود و تا دسترسی به اهداف ، بصورت مستمر و ارتباط مداوم با شعب ، میزان تحقق ، مشکلات و بررسی و پی گیری می شود.

لازم بذکر است مدیریت شعب استان کردستان با طراحی طرحهای انگیزشی همچون طرح ضیافت در وصول مطالبات ، طرح تمهید در صدور ضمانتنامه و ... گام بلندی را در تحقق اهداف مدیریت برداشته است.

آخرین بروزرسانی 1399/12/18

مطالب مرتبط مطالب مرتبط