تازه های اخبار تازه های اخبار

با انتخاب اداره کل حراست استان کردستان:

فرید رحمانی کارمند نمونه حراست فزیکی دستگاههای اجرایی استان شد

طی مراسمی با حضور مدیر، معاون مالی و فناوری و سرپرست دفتر حراست ، از فرید رحمانی بعنوان کارمند نمونه حراست فیزیکی دستگاههای اجرایی استان تجلیل و قدردانی شد.

به گزارش روابط عمومی مدیریت شعب استان کردستان ، جلال الدین سلیمی مدیر شعب استان در این مراسم با اشاره به نقش بسیار مهم کارکنان انتظامات در حراست از اموال بانک و کارکنان گفت: کسب این افتخار بدون شک مرهون برنامه ریزی حراست و پرورش نیروی بسیار زبده و توانمند در انتظامات بعنوان تامین کنندگان امنیت در بانک است که این امر موجب دلگرمی و آرامش کارکنان در ارائه خدمات ارزنده به مشتریان می شود.

سلیمی برنامه های توانمندسازی همکاران انتظامات  در حراست را زمینه ارتقای دانش فردی آنان دانست و آنرا مستلزم استعدادیابی صحیح در این حوزه برشمرد و افزود: با اشاره به حجم کاری کارکنان انتظامات در منطقه، کسب موفقیت و دستیابی به نتایج ارزشمند را مرهون تلاش صادقانه همه همکاران انتظامات است که با همت ، اراده و اهتمام ویژه در انجام ظایف محوله ،نقش مهمی را در برقراری امنیت و پیشگیری از بروز حوادث در زمینه حفاظت نموده اند و موفقیت کنونی هم مرهون همین تلاشهای کارکنان انتظامات است.

در ادامه این نشست یونس احمدی معاون مالی و فناوری مدیریت ضمن تبریک این موفقیت به فرید رحمانی و مجموعه حراست استان، نظم و انظباط و هوشیاری را عامل موفقیت کارکنان انتظامات دانست و گفت: یکی از مهمترین مولفه های یک همکار انتظامات داشتن نظم و انظباط کاری و هوشیاری تمام در انجام وظایف محوله است که امروز زمینه سازی کسب این عنوان مهم برای حراست بانک مسکن در میان دستگاههای اجرایی استان شده است.

احمدی در ادامه صداقت در گفتار، پاسداری از جان کارکنان و اهتمام در  حفاظت از اموال بانک را بعنوان مولفه های اصلی در شخصیت یک کارمند انتظامات معرفی آن را از ویژگی های بارز کارکنان انتظامات مدیریت کردستان دانست.

در ادامه این مراسم احسان بردبار سرپرست دفتر حراست مدیریت استان نیز ضمن  تبریک کسب این عنوان توسط کارکنان انتظامات مدیریت، به ارایه گزارشی از نحوه عملکرد و اقدامات صورت گرفته مرتبط با فعالیتهای حفاظت فیزیکی شعب و پولرسانی پرداخت.

گفتنی است در پایان این مراسم از فرید رحمانی بعنوان کارمند نمونه انتظامات در سطح دستگاههای اجرایی استان به انتخاب اداره کل حراست استان کردستان، با اهدای لوح و هدایایی تقدیر بعمل آمد.

آخرین بروزرسانی 1399/12/18

مطالب مرتبط مطالب مرتبط