تازه های اخبار تازه های اخبار

مصطفی تقوی مدیر شعب استان مازندران : نقش معاونین شعب ، به عنوان حلقه واسط کارکنان و رؤسای شعب بوده که در هم افزایی و هم گامی دارای اهمیت است

اولین گردهمایی معاونین شعب مازندران در سال جاری با حضور مدیر شعب استان و مسیولین مدیریت در سالن همایش امام خامنه ای مدیریت برگزار شد

مصطفی تقوی مدیر شعب استان در بخشی از سخنان خود با اشاره به اینکه معاونین شعب مسیولیت اجرایی شعب را عهده دار هستند ، افزود : معاونین شعب به دلیل ارتباط تنگاتنگ با مشتریان نقش محوری داشته و با اهمیت رعایت حسن برخورد با مشتریان و تسری آن به سایر کارکنان ، سعی نمایند از هر فرصتی برای ارتقای خوشنامی بانک استفاده نمایند .

تقوی نقش معاونین شعب را به عنوان حلقه واسط در هم افزایی و تعامل کارکنان حایز اهمیت دانست و ادامه داد : هم افزایی میان کارکنان نیازمند خرد جمعی است و با همکاری ، مشارکت و تیم سازی باید در جهت تحقق اهداف ابلاغی حرکت نمود و این امر نیازمند اهتمام و هم گامی فراگیر تمامی کارکنان درهمه سطوح است .

مدیر شعب مازندران ادامه داد : از اولویتهای مهم دیگر بانک کاهش مطالبات معوق با پیگیری مستمر و مجدانه بوده که همه کارکنان باید در این امر مشارکت نمایند و شعب نیز در مقطع پرداخت تسهیلات با رعایت بهداشت اعتباری و اعتبارسنجی مشتریان نسبت به پرداخت آن مبادرت ورزند .

تقوی افزود: تلاش و همراهی با برنامه های شعبه یک اصل اساسی است و باید با برنامه محوری و طراحی برنامه فصلی و سالانه جهت رسیدن به اهداف ابلاغی حرکت نموده و تمامی کارکنان ضمن آگاهی از محصولات و خدمات بانک با همدلی و تعصب سازمانی به پیگیری امور جاری بانک و تحقق اهداف ابلاغی بپردازند .

تقوی با انتقاد از روزمرگی و فرصت سوزی توسط برخی کارکنان تاکید کرد : با وجود پتانسیل های موجود و همچنین فصل برداشت محصولات کشاورزی در استان انتظار می رود تا همه کارکنان با تلاش مضاعف و مستمر در راستای جذب منابع جدید اقدام نموده تا بتوانیم جایگاه اصلی و درشان مدیریت مازندران را در بین شبکه بانکی استان ارتقای بخشیم.

مدیر شعب با اشاره اینکه مبنا و شاخص ارزیابی کارکنان بر اساس عملکرد آنان بوده اظهارنمود : همه ما در یک بنگاه اقتصادی کار می کنیم که عملکرد آن براساس آمار و اعداد و ارقام ارزیابی می شود و تحقق اهداف در آن بسیار حیاتی است و از این رو کار و تلاش و خلاقیت حرف اول را می زند و بالطبع همه پرداخت ها ، پاداش ها و انتصابات نیز بصورت هدفمند بر مبنای عملکرد ، شایستگی و کارنامه محوری صورت می پذیرد.

تقوی با اشاره به الویت های مدیریت مازندران از قبیل جذب منابع ارزان قیمت، وصول مطالبات، پرداخت تسهیلات مبتنی بر رعایت بهداشت اعتباری ، بهسازی شعب،افزایش سطح اطلاعات شغلی،بازاریابی برون شعبه ای و رشدمتوازن در همه سرفصل ها گفت : فضای کار بانکداری در حال حاضرفضایی بسیار رقابتی و ویژه است و باید در این فضا با تلاش مضاعف ،همدلی و هوشمندی تمام در راستای اهداف بانک و حفظ و ارتقای جایگاه شعبه عمل نموده تا کارنامه شش ماهه اول سال جاری را در حد توانمندی های استان ارتقای دهیم.

مدیر شعب استان مازندران در ادامه مطالبی در خصوص رصد مشتریان ویژه ،وصول مطالبات ، همسو بودن با اهداف بانک ، رعایت ترکیب منابع ، اهتمام در بخش ضمانتنامه ها ایراد فرمودند .

 

آخرین بروزرسانی 1398/6/5