تازه های اخبار تازه های اخبار

مراسم تجلیل از شش بانکدار برتر مدیریت مازندران همزمان با هفته بانکداری

مراسم تجلیل از شش بانکدار برتر مدیریت مازندران که جزی یکصد بانکدار برتر کشور در سال 97 بوده، با حضور مدیر شعب استان ، معاونین مدیریت و روسای شعب استان و دوایر و کارشناسان مدیریت در سالن همایش امام خامنه ای مدیریت بر گزار شد.

مصطفی تقوی مدیر شعب استان در بخشی از سخنان خود ضمن گرامیداشت هفته بانکداری خاطر نشان کرد: مدیریت مازندران همیشه جزی برترینهای کشور بوده و این توفیقات حاصل نمی شود مگر اینکه بین کارکنان همدلی وجود داشته باشد.

مدیر شعب مازندران ضمن ارایه گزارش عملکرد شعب و مدیریت خاطر نشان کرد : در طول سالهای اخیر با حمایت و همراهی مدیران ارشد بانک و انسجام و همدلی کارکنان استان علی الخصوص رؤسای شعب این سکانداران راهبری شعبه   و سرلوحه قرار دادن شعار " توکل ، تدبیر و تلاش" یکایک کارکنان بانک در استان مازندران این مجمع فرهیختگان ،توانستیم عملکرد مناسبی را در مدیریت مازندران شاهد باشیم.

مدیر شعب استان در ادامه با اشاره به برنامه محوری واینکه هیچ موفقیتی تصادفی نبوده  و هیچ شکستی هم خودبه خود شکل نمی گیرد،خاطرنشان کرد : برنامه ریزی و وجود همدلی و تعامل بین کارکنان اولین شرط موفقیت در تحقق اهداف است و در این راستا مدیریت مشارکتی، تعلق و تعصب کارکنان را افزایش داده و نقش رؤسای شعب در مدیریت ارتباط با کارکنان و مشتریان نقشی اساسی و محوری بوده که با تیم سازی و برنامه ریزی می تواند در ارایه خدمات بهینه به مشتریان اثرگذار باشد .

تقوی با تاکید بر نقش آمار و اطلاعات افزود : به روز بودن آمار و اطلاعات نقش مهمی در پیشبرد و تحقق اهداف دارد و این آمارها باید در دسترس تمامی کارکنان جهت رویت و تجزیه و تحلیل و رصد عملکرد شعبه قرار گیرد.

شایان ذکر است در پایان این مراسم از بانکداران برتر ،رؤسای شعب چمستان،رویان ،نواب بابل،نور،شهید هاشمی نژاد بهشهر و عباس آباد که جزی یکصد بانکدار برتر کشور در سال 97 شناخته شدند با اهدای تندیس و لوح تقدیر از طرف مدیر عامل بانک تجلیل شد.

آخرین بروزرسانی 1398/6/24