تازه های اخبار تازه های اخبار

تجلیل از مقام ایثارگران ،رزمندگان و فرزندان شهدا در مراسم گرامیداشت هفته دفاع مقدس

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس ، طی مراسمی یاد و خاطره شهدا و رشادت های بی بدیل و شجاعت های بی نظیر رزمندگان دفاع مقدس تداعی شد واز ایثارگران مدیریت مازندران تجلیل شد.

مصطفی تقوی مدیر شعب مازندران با گرامیداشت هفته دفاع مقدس وهمچنین یاد و خاطره شهدا،رزمندگان و ایثارگران آن دوران ،دربخشی از سخنان خود خاطر نشان کرد: «دفاع مقدس» یکی از برجسته‌ترین حماسه‌های ملت ایران در حفاظت از ارزش های سرزمین مقدس ایران اسلامی و یادآور رشادت‌ها و جانبازی‌های هشت ساله مردم ایران در دفاع از نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است وگرامیداشت یاد و خاطره حماسه 8 سال دفاع مقدس و شهدا وایثارگران وظیفه هر ایرانی است.

تقوی ادامه داد:دفاع مقدس یادآور حماسه‌های بی‌بدیل فرزندان این مرز و بوم است و هفته دفاع مقدس فرصتی ارزشمند برای نشر، ترویج و تقویت اهداف و ارزش‌های دفاع مقدس است.

در ادامه سردار اباذری از رزمندگان و جانبازان دفاع مقدس ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، آن را یادآور دلاوری ها و رشادتهای رزمندگان در عرصه دفاع مقدّس دانست وتوکّل به خدا را رمز اصلی حرکت رزمندگان و بسیجیان عنوان کرد و افزود : رزمندگان در دوران دفاع مقدّس از نظر علایق ملّی و مذهبی در بالاترین سطح قرار داشتند و هیچ عاملی جز توکّل به خدا ، عشق به اهل بیت (ع) و امام راحل (ره) نمی توانست ما را پیروز گرداند .

سردار اباذری افزود:ایستادگی ایثارگران و رزمندگان در حراست از کیان میهن اسلامی، خودباوری، شکوفایی و عزت امروز را به ارمغان آورد و باید با بهره گیری از این توشه و زنده نگهداشتن فرهنگ ایثار و شهادت برای تعالی فردا گام برداریم

وی همچنین به ارزش های دفاع مقدس که از جان گذشتگی، ایثار و برتری دادن به دیگران به جای خود بود، اشاره و خاطرنشان کرد: این ارزش ها بود که عزت کشور را تضمین کرد و باید امروز نیز همان راه را ادامه داد.

همچنین سرداراباذری ضمن بیان خاطراتی از دفاع مقدس و رشادتهای خالصانه رزمندگان اظهارنمود: دفاع مقدس با خود واژه زیبای مقاومت را به همراه دارد که دارای ریشه‌هایی عمیق است.

قابل ذکر است در ادامه مراسم همکار بازنشسته ممشلی که از جانبازان دوران دفاع مقدس بوده به بیان خاطرات و رشادتهای رز مندگان درآن دوران پرداخت.

این مراسم با هدف گرامیداشت نام و یاد شهدا و بزرگداشت منش ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس برگزار شد و اجرای برنامه مذهبی و تجلیل از همکاران ایثارگر،رزمندگان و فرزندان شهدا ، از دیگر برنامه های این مراسم بود.

 

آخرین بروزرسانی 1398/7/10