فهرست اخبار فهرست اخبار

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس

مراسم بزرگداشت هفته دفاع مقدس با حضور یادگاران دوران دفاع مقدس در مدیریت مازندران برگزار شد.

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس  ، طی مراسمی یاد و خاطره شهدای جنگ تحمیلی و رشادت های بی بدیل و شجاعت های بی نظیر رزمندگان دفاع مقدس تداعی شد واز جانبازان و ایثارگران مدیریت تجلیل بعمل آمد .

مصطفی تقوی مدیر شعب مازندران ضمن تسلیت به مناسبت فرارسیدن ایام سوگواری اباعبدالله الحسین (ع) وبا گرامیداشت هفته دفاع مقدس وهمچنین یاد و خاطره شهدا،رزمندگان و ایثارگران آن دوران ،دربخشی از سخنان خود خاطر نشان کرد: «دفاع مقدس» افتخاری مانا و ماندگار در ایران اسلامی است   که جزو برجسته‌ترین افتخارات ملت ایران در دفاع از مرزها و ارزش‌های میهن اسلامی است وگرامیداشت یاد و خاطره حماسه 8 سال دفاع مقدس و شهدا وایثارگران وظیفه هر ایرانی است.

تقوی با بیان اینکه سبزی امروز ما مدیون سرخی خون شهداست و خون شهدا زمینه ساز امینتی است که امروز در کشور داریم ، افزود: . باید قدردان خون شهدا و از خودگذشتگی ایثارگران باشیم زیرا اگر این جانفاشانی ها نبود قطعا امروزه امنیت پایدار حاصل نمی شد و امیدواریم بتوانیم وظیفه خود را نسبت به خانواده های شاهد و ایثارگر انجام دهیم.

در ادامه سردار میکاییل فرج پور از رزمندگان و جانبازان وازمسولان اطلاعات عملیات لشکر 25کربلا دردوران دفاع مقدس ضمن گرامیداشت هفته دفاع مقدس، آن را یادآور دلاوری ها و رشادتهای رزمندگان در عرصه دفاع مقدّس دانست وتوکّل به خدا را رمز اصلی حرکت رزمندگان و بسیجیان عنوان کرد و افزود : بسیجیان در دوران دفاع مقدّس از نظر علایق ملّی و مذهبی در بالاترین سطح قرار داشتند و هیچ عاملی جز توکّل به خدا ، عشق به اهل بیت (ع) و امام راحل (ره) نمی توانست ما را پیروز گرداند .

همچنین سردارفرج پور ضمن بیان خاطراتی از دفاع مقدس و رشادتهای خالصانه رزمندگان اظهارنمود: دفاع مقدس با خود واژه زیبای مقاومت را به همراه دارد که دارای ریشه‌هایی عمیق است.

شایان ذکر است در پایان مراسم از همکاران جانباز و آزاده مدیریت با اهدای سکه تقدیر بعمل آمد .

آخرین بروزرسانی 1397/7/28