فهرست اخبار فهرست اخبار

دیدار مدیر شعب استان مازندران با شهردار شهرستان نکا درخصوص بررسی بافت فرسوده و بازآفرینی شهری

به منظور افزایش تعاملات و باز سازی بافت فرسوده و بازآفرینی شهری ، مدیر شعب استان با همراهی جمعی از مسؤلین مدیریت با شهردار شهرستان نکا دیدار نمودند .

مصطفی تقوی مدیر شعب استان در این دیدار با بیان اینکه، بانک مسکن همواره بعنوان یک بانک تخصصی توسعه ای دولتی در بخش مسکن وساختمان با سابقه 80 سال فعالیت در عرصه مسکن و پرداخت تسهیلات بصورت حرفه ای و تخصصی در این زمینه عمل کرده است افزود:بافت فرسوده موضوع جدیدی برای بانک مسکن نبوده، کمااینکه در راستای تحقق رسالت اجتماعی در گذشته نیز از محل خط اعتباری مسکن مهر در سطح استان برای احیا و نوسازی بافت فرسوده تسهیلات پرداخت شده است.

تقوی ادامه داد : بنا به سوابق عملکردی بانک مسکن که اغلب بر کسی پوشیده نیست ، همواره مصرف خط های اعتباری تسهیلات با اولویت بافت های فرسوده مورد تاکید بانک مسکن بوده است و امروز نیز اعلام میداریم که بانک مسکن با تبعیت از سیاستهای دولت در جهت احیای و بهسازی بافت های فرسوده آمادگی کامل را دارد.

 

مدیرشعب مازندران با تشریح مبسوط شرایط تسهیلات بافت فرسوده بدون سپرده و از محل صندوق مسکن یکم تصریح کرد : ما آمادگی داریم تا به انبوه سازان و درخواست کنندگان تسهیلات ساخت وساز بصورت پکیج کامل در قالب صندوق زمین و ساختمان هم از نظر اعتباری و هم از نظر تامین کننده منابع مالی خدمات ویژه وانحصاری ارایه نماییم.

 

همچنین دکتر احمدی شهردار شهرستان نکا ضمن خوشامدگویی، از آمادگی لازم جهت تعامل و همکاری با بانک مسکن،نشست با سازندگان و پیمانکاران بخش مسکن جهت چگونگی بهره مندی از تسهیلات مشارکت در بازسازی بافت فرسوده و همچنین معرفی پیمانکاران طرف قرار داد جهت صدور ضمانتنامه خبر داد .

آخرین بروزرسانی 1397/7/28